Úvod » Sezóna 2014 » Rozpis zápasů - 3.liga

Rozpis zápasů - 3.liga

publikováno 17.03.2014 (aktualizováno 27.10.2014)

JARNÍ ČÁST
1.kolo 5.4. - 6.4.     výsledek povrch
So 16:00 FK Rudná : FC BRUTAL 1:2  
So 16:00 TJ Šerkovice : FC Šebetov 0:0  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : SOKOL Šebrov 1:1  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : BC Červánky Rájec 3:1  
Ne 10:00 FC Brumov : FC DYNAMO Čížovky 4:3  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : FC Rozsíčka 1:4  
           
2.kolo 19.4.-20.4     výsledek povrch
So 16:00 BC Červánky Rájec : FC Dolní Lhota 5:0  
So 16:00 FC Šebetov : FK Rudná 1:3 prosívka
So 16:00 FC Rozsíčka : TJ SOKOL Křetín 2:4  
So 16:00 FC BRUTAL : SOKOL Lhota Rapotina 3:3  
Ne 10:00 FC Brumov : TJ Šerkovice 3:0  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : SOKOL Šebrov 5:0  
           
3.kolo 3.5.-4.5.     výsledek povrch
So 17:00 SOKOL Šebrov : FC Rozsíčka 1:2  
So 17:00 TJ Šerkovice : FC DYNAMO Čížovky 0:11  
So 17:00 FK Rudná : FC Brumov 3:0  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : FC Šebetov 4:1  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : FC BRUTAL 2:4  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : BC Červánky Rájec 2:2  
           
4.kolo 10.5.-11.5.     výsledek povrch
So 17:00 FC BRUTAL : TJ SOKOL Křetín 2:6  
So 17:00 FC Šebetov : FC Dolní Lhota 2:4  
So 17:00 TJ Šerkovice : FK Rudná 1:4 prosívka
So 17:00 BC Červánky Rájec : SOKOL Šebrov 1:1  
Ne 10:00 FC Brumov : SOKOL Lhota Rapotina 1:0  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : FC Rozsíčka 6:1  
           
5.kolo 17.5-18.5     výsledek povrch
So 17:00 FC Rozsíčka : BC Červánky Rájec 5:2  
So 17:00 FK Rudná : FC DYNAMO Čížovky 4:0  
So 17:00 SOKOL Šebrov : FC BRUTAL 2:3  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : FC Šebetov 5:1  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : FC Brumov 2:2  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : TJ Šerkovice 7:3  
           
6.kolo 24.5.-25.5.     výsledek povrch
So 17:00 FC Šebetov : SOKOL Šebrov 5:1  
So 17:00 FK Rudná : SOKOL Lhota Rapotina 8:2  
So 17:00 FC BRUTAL : FC Rozsíčka 3:4  
So 17:00 TJ Šerkovice : FC Dolní Lhota 1:2  
Ne 10:00 FC Brumov : TJ SOKOL Křetín 3:0  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : BC Červánky Rájec 3:5  
           
7.kolo 31.5.-1.6.     výsledek povrch
So 17:00 FC Rozsíčka : FC Šebetov 2:5  
So 17:00 BC Červánky Rájec : FC BRUTAL 3:5  
So 17:00 SOKOL Šebrov : FC Brumov 4:1  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : TJ Šerkovice 6:2  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : FC DYNAMO Čížovky 0:0  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : FK Rudná 0:0 prosívka
           
8.kolo 7.6.-8.6.     výsledek povrch
So 17:00 TJ Šerkovice : SOKOL Šebrov 1:6  
So 17:00 FK Rudná : TJ SOKOL Křetín 2:1  
So 17:00 FC Šebetov : BC Červánky Rájec 2:1  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : FC Dolní Lhota 6:0  
Ne 10:00 FC Brumov : FC Rozsíčka 0:0  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : FC BRUTAL 2:7  
           
9.kolo 14.6.-15.6     výsledek povrch
So 17:00 SOKOL Šebrov : FK Rudná 1:3 tráva
So 17:00 FC Rozsíčka : TJ Šerkovice 2:4  
So 17:00 FC BRUTAL : FC Šebetov 3:3  
So 17:00 BC Červánky Rájec : FC Brumov 1:1  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : FC DYNAMO Čížovky 5:2  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : SOKOL Lhota Rapotina 5:1  
           
10.kolo 21.6.-22.6.     výsledek povrch
So 17:00 TJ Šerkovice : BC Červánky Rájec 3:5  
So 17:00 FK Rudná : FC Rozsíčka 3:2  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : SOKOL Šebrov 1:0  
Ne 10:00 FC Brumov : FC BRUTAL 5:2  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : FC Šebetov 5:0  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : TJ SOKOL Křetín 1:5  
           
11.kolo 28.6.-29.6.     výsledek povrch
So 17:00 SOKOL Šebrov : FC Dolní Lhota 4:1  
So 17:00 FC BRUTAL : TJ Šerkovice 2:3  
So 17:00 FC Šebetov : FC Brumov 1:2  
So 17:00 BC Červánky Rájec : FK Rudná 0:1 písek
So 17:00 FC Rozsíčka : SOKOL Lhota Rapotina 7:3  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : FC DYNAMO Čížovky 5:2  
PODZIMNÍ ČÁST
12.kolo 16.8.-17.8.     výsledek povrch
So 17:00 FC BRUTAL : FK Rudná 3:4 tráva
So 17:00 FC Šebetov : TJ Šerkovice 3:2  
So 17:00 SOKOL Šebrov : TJ SOKOL Křetín 3:4  
So 17:00 BC Červánky Rájec : SOKOL Lhota Rapotina 5:0  
So 17:00 FC Rozsíčka : FC Dolní Lhota 8:1  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : FC Brumov 5:0 K  
           
13.kolo 23.8.-24.8.     výsledek povrch
So 17:00 FK Rudná : FC Šebetov 3:2  
So 17:00 TJ Šerkovice : FC Brumov 0:2  
So 17:00 SOKOL Šebrov : FC DYNAMO Čížovky 4:2  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : BC Červánky Rájec 2:2  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : FC Rozsíčka 3:0  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : FC BRUTAL 6:3  
           
14.kolo 30.8.-31.8.     výsledek povrch
So 17:00 FC Rozsíčka : SOKOL Šebrov 5:2  
So 17:00 FC Šebetov : SOKOL Lhota Rapotina 0:5  
So 17:00 FC BRUTAL : FC Dolní Lhota 4:4  
So 17:00 BC Červánky Rájec : TJ SOKOL Křetín 2:1  
Ne 10:00 FC Brumov : FK Rudná 2:3 tráva
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : TJ Šerkovice 8:2  
           
15.kolo 6.9.-7.9.     výsledek povrch
So 17:00 FK Rudná : TJ Šerkovice 13:0  
So 17:00 SOKOL Šebrov : BC Červánky Rájec 4:1  
So 17:00 FC Rozsíčka : FC DYNAMO Čížovky 3:4  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : FC Brumov 3:1  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : FC BRUTAL 2:3  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : FC Šebetov 2:1  
           
16.kolo 13.9.-14.9.     výsledek povrch
So 17:00 BC Červánky Rájec : FC Rozsíčka 4:2  
So 17:00 FC BRUTAL : SOKOL Šebrov 5:4  
So 17:00 FC Šebetov : TJ SOKOL Křetín 3:1  
So 17:00 TJ Šerkovice : SOKOL Lhota Rapotina 3:3  
Ne 10:00 FC Brumov : FC Dolní Lhota 4:7  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : FK Rudná 5:0 umělka
           
17.kolo 20.9.-21.9.     výsledek povrch
So 17:00 SOKOL Šebrov : FC Šebetov 3:6  
So 17:00 BC Červánky Rájec : FC DYNAMO Čížovky 5:8  
So 17:00 FC Rozsíčka : FC BRUTAL 5:2  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : TJ Šerkovice 3:3  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : FC Brumov 5:1  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : FK Rudná 1:3 prosívka
           
18.kolo 27.9.-28.9.     výsledek povrch
So 17:00 FK Rudná : FC Dolní Lhota 4:1  
So 17:00 FC Šebetov : FC Rozsíčka 4:3  
So 17:00 FC BRUTAL : BC Červánky Rájec 3:3  
So 17:00 TJ Šerkovice : TJ SOKOL Křetín 2:7  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : SOKOL Lhota Rapotina 7:3  
Ne 10:00 FC Brumov : SOKOL Šebrov 0:4  
           
19.kolo 4.10.-5.10.     výsledek povrch
So 16:00 SOKOL Šebrov : TJ Šerkovice 4:1  
So 16:00 BC Červánky Rájec : FC Šebetov 1:4  
So 16:00 FC Rozsíčka : FC Brumov 2:2  
So 16:00 FC BRUTAL : FC DYNAMO Čížovky 8:0  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : SOKOL Lhota Rapotina 7:5  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : FK Rudná 1:6 tráva
           
20.kolo 11.10.-12.10.     výsledek povrch
So 16:00 FK Rudná : SOKOL Šebrov 2:2  
So 16:00 TJ Šerkovice : FC Rozsíčka 0:11  
So 16:00 FC Šebetov : FC BRUTAL 1:0  
Ne 10:00 FC Brumov : BC Červánky Rájec 7:0  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : FC Dolní Lhota 8:0  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : TJ SOKOL Křetín 5:2  
           
21.kolo 18.10.-19.10.     výsledek povrch
So 16:00 BC Červánky Rájec : TJ Šerkovice 14:0  
So 16:00 FC Rozsíčka : FK Rudná 1:3 tráva
So 16:00 SOKOL Šebrov : SOKOL Lhota Rapotina 3:2  
So 16:00 FC BRUTAL : FC Brumov 3:0  
So 16:00 FC Šebetov : FC DYNAMO Čížovky 5:1  
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín : FC Dolní Lhota 7:0  
           
22.kolo 25.10.-26.10.     výsledek povrch
So 16:00 FK Rudná : BC Červánky Rájec 3:2  
So 16:00 TJ Šerkovice : FC BRUTAL 1:8  
Ne 10:00 FC Dolní Lhota : SOKOL Šebrov 2:7  
Ne 10:00 FC Brumov : FC Šebetov 0:8  
Ne 10:00 SOKOL Lhota Rapotina : FC Rozsíčka 3:4  
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky : TJ SOKOL Křetín 6:2  

Kalendář akcí

« 11 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz