Úvod » Sezóna 2014 » 3.liga - články o zápasech

1.kolo - FK Rudná vs FC BRUTAL 1:2 (1:0)

publikováno 07.04.2014 (aktualizováno 14.04.2014)

Po nepříjemných zkušenostech ze zápasů minulých jsme tentokrát požádali vedení MK Blansko o delegovaného rozhodčího a naší žádosti bylo vyhověno. Nutno podotknout, že to při zápase samotném celkové atmosféře jen prospělo. Do utkání jsme nastoupili v poněkud improvizované sestavě, v obraně nastoupil nováček v týmu - Lukáš Svoboda - a vedle ostříleného Tomáše Hlavenky si nevedl vůbec špatně. Od začátku bylo jasné, že utkání bude bojem o každý centimetr hřiště, což více vyhovovalo fyzicky lépe vybavenému soupeři. Nám vázla kombinace a veškeré nákopy stihli v klidu neutralizovat urostlí zadáci Brutalu. Hosté měli sice nebezpečnější šance, do vedení však šel náš tým, když se po dlouhém autu Míši Ryšavého nedomluvili před napadajícím Honzou Zeleným brankář a obránce hostů a vstřelili si vlastní gól. Vedoucí branka nás pokropila živou vodou a do konce poločasu jsme byli lepším týmem. Další branku se nám však vsítit nepodařilo. Do poločasu druhého vstoupili lépe hosté, tlačili se do vápna, ze závarů v našem brankovišti však díky pozorné obraně a několika fantastickým zákrokům Milana Pokorného gólově nezapršelo. Po nevyužitých šancích hostů se probral i náš tým a začal ohrožovat branku Brutalu. Obrovskou šanci měl po skvělém pasu od Marti Kunce Míša Ryšavý, poskakující míč však do téměř odkryté branky uklidit nedokázal. Téměř vzápětí střílel z vyložené pozice Lukáš Svoboda, jeho projektil však pouze prosvištěl okolo tyčky branky hostů. Další slibné šance se nám využít nepodařilo a začali nám ubývat síly. Bohužel jsme propadávali při bránění a hráči Brutalu toho dokázali brzy využít - vyrovnání přišlo po krásné střele z otočky, která prolétla mezi našimi obránci a od břevna zapadla do naší branky. Hosté cítili šanci na tři body, blízko je měli téměř vzápětí po vyrovnávacím gólu, po samostatném úniku nás však zachránila tyč. Když se utkání schylovalo ke svému konci a spělo k remíze, potrestali hostující hráči naši chybu při střídání a nehlídaný útočník rozhodl o zisku tří bodů pro FC Brutal.

Utkání samotné proběhlo v poklidné atmosféře (až na pár zbytečným výkřiků jednoho z hostujících hráčů, kterého si však kapitán Brutalu dokázal dobře ukočírovat). Bylo to typické remízové utkání, v jehož závěru nám však bohužel došla šťáva.

Góly FK Rudná: vlastní soupeře

Sestava FK Rudná:

M.Pokorný – T.Hlavenka, L.Svoboda - M.Ryšavý - L.Bárta, M.Kunc, J.Zelený,L.Zelený, M.Švancara

Fotogalerii ze zápasu najdete zde.

Kalendář akcí

« 04 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz