Úvod » Sezóna 2012 » 4.liga - články o zápasech

4.kolo - FK Rudná – BC ČERVÁNKY Rájec 3:2 (1:1)

publikováno 21.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Vyrovnané utkání se šťastným koncem pro Rudnou.

Soupeř s chvostu tabulky přijel v početné sestavě, která čítala 10 hráčů do pole. Náš tým se sešel po delší době tak, že poskládal dvě pětky. Soupeř byl velmi nepříjemný, my jsme celý zápas odehráli hodně nervózně. Ráječtí se brzy dostali do vedení po chybě Milana Pokorného, do poločasu jsme stihli se štěstím vyrovnat, když se dělovka Slávka Panduly odrazila od břevna k dobře postavenému Tomáši Hlavenkovi a od něj pak do sítě. Ve druhém poločase po našem místy drtivém tlaku poslal špatnou rozehrávkou hosty do brejku Slávek Pandula a útočník Rájce si s nabídnutou příležitostí poradil. Naštěstí hned po rozehrávce srovnal z hosty krok Lukáš Zelený – 2:2. Nakonec se na nás přeci jen usmálo štěstí, když se dvě minuty před závěrečným hvizdem po dlouhém výhozu Milana Pokorného podruhé v zápase prosadil Tomáš Hlavenka a ve vypjatém závěru tak zařídil tři body.

FK Rudná – BC ČERVÁNKY Rájec  3:2 (1:1)

Góly FK Rudná:  Tomáš Hlavenka 2x, Lukáš Zelený

M.Pokorný – T.Hlavenka, L.Pandula, L.Zelený, P.Šudoma  - P.Šmerda, L.Bárta – J.Zelený, S.Pandula, M.Kunc, J.Žahour