Úvod » Sezóna 2016 » Rozpis zápasů - 2.liga
Rozpis zápasů
publikováno 08.03.2016 (aktualizováno 24.10.2016)
Rozlosování a výsledky ligové soutěže
1. kolo So 26. + Ne 27. března
So 16:00 St.B Jabloňany 2 : 5 BC-ČERVÁNKY Rájec
So 16:00 AJETO Adamov 2 : 2 FC Žďárná
So 16:00 AC Kozárov 5 : 2 FK Rudná
So 16:00 DKS KOPEČEK Rájec 3 : 0 SOKOL Šebrov
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 7 : 3 FC DYNAMO Čížovky
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 3 : 3 FC Šebetov
2. kolo So 9. + Ne 10. dubna
So 16:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 3 : 1 SOKOL Šebrov
So 16:00 FK Rudná 2 : 2 TJ SOKOL Křetín
So 16:00 St.B Jabloňany 2 : 5 AJETO Adamov
So 16:00 FC Šebetov 4 : 6 AC Kozárov
So 16:00 FC Žďárná 2 : 3 ARSENAL Lomnice
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 1 : 4 DKS KOPEČEK Rájec
3. kolo So 23. + Ne 24. dubna
So 16:00 AJETO Adamov 1 : 3 BC-ČERVÁNKY Rájec
So 16:00 AC Kozárov 3 : 3 FC Žďárná
So 16:00 DKS KOPEČEK Rájec 2 : 0 FK Rudná
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 3 : 3 FC Šebetov
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 4 : 2 St.B Jabloňany
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 4 : 4 FC DYNAMO Čížovky
4. kolo So 30. dubna + Ne 1. května
So 16:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 2 : 4 FC DYNAMO Čížovky
So 16:00 AJETO Adamov 1 : 3 ARSENAL Lomnice
So 16:00 FC Šebetov 5 : 2 DKS KOPEČEK Rájec
So 16:00 FC Žďárná 1 : 1 TJ SOKOL Křetín
So 16:00 St.B Jabloňany 0 : 11 AC Kozárov
So 16:00 FK Rudná 5 : 0 SOKOL Šebrov
5. kolo So 7. + Ne 8. května
So 17:00 AC Kozárov 6 : 1 AJETO Adamov
So 17:00 DKS KOPEČEK Rájec 8 : 0 FC Žďárná
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 2 : 2 St.B Jabloňany
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 1 : 5 FK Rudná
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 4 : 0 FC Šebetov
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 0 : 1 BC-ČERVÁNKY Rájec
6. kolo So 14. + Ne 15. května
So 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 1 : 1 FK Rudná
So 17:00 FC Šebetov 5 : 1 FC DYNAMO Čížovky
So 17:00 FC Žďárná 2 : 2 SOKOL Šebrov
So 17:00 St.B Jabloňany 0 : 3 DKS KOPEČEK Rájec
So 17:00 AJETO Adamov 1 : 3 TJ SOKOL Křetín
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 4 : 0 AC Kozárov
7. kolo So 21. + Ne 22. května
So 17:00 FK Rudná 1 : 5 FC Šebetov
So 17:00 AC Kozárov 7 : 1 BC-ČERVÁNKY Rájec
So 17:00 DKS KOPEČEK Rájec 6 : 2 AJETO Adamov
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 8 : 1 St.B Jabloňany
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 1 : 2 ARSENAL Lomnice
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 4 : 1 FC Žďárná
8. kolo So 4. + Ne 5. června
So 17:00 AC Kozárov 1 : 5 TJ SOKOL Křetín
So 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 1 : 4 FC Šebetov
So 17:00 FC Žďárná 0 : 1 FK Rudná
So 17:00 St.B Jabloňany 3 : 2 FC DYNAMO Čížovky
So 17:00 AJETO Adamov 1 : 1 SOKOL Šebrov
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 1 : 1 DKS KOPEČEK Rájec
9. kolo So 11. + Ne 12. června
So 17:00 FK Rudná 1 : 0 St.B Jabloňany
So 17:00 DKS KOPEČEK Rájec 1 : 1 AC Kozárov
So 17:00 FC Šebetov 1 : 1 FC Žďárná
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 6 : 4 AJETO Adamov
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 1 : 0 BC-ČERVÁNKY Rájec
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 0 : 6 ARSENAL Lomnice
10. kolo So 18. + Ne 19. června
So 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 9 : 3 FC Žďárná
So 17:00 St.B Jabloňany 1 : 3 FC Šebetov
So 17:00 AJETO Adamov 2 : 0 FK Rudná
So 17:00 AC Kozárov 6 : 1 SOKOL Šebrov
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 4 : 2 DKS KOPEČEK Rájec
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 8 : 1 FC DYNAMO Čížovky
11. kolo So 25. + Ne 26. června
So 17:00 DKS KOPEČEK Rájec 0 : 1 BC-ČERVÁNKY Rájec
So 17:00 FC Šebetov 1 : 4 AJETO Adamov
So 17:00 FK Rudná 2 : 5 ARSENAL Lomnice
So 17:00 FC Žďárná 3 : 4 St.B Jabloňany
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 3 : 5 TJ SOKOL Křetín
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 3 : 1 AC Kozárov
12. kolo So 13. + Ne 14. srpna
So 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 2 : 1 St.B Jabloňany
So 17:00 FC Žďárná 3 : 4 AJETO Adamov
So 17:00 FK Rudná 2 : 3 AC Kozárov
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 1 : 3 TJ SOKOL Křetín
Ne 10:00 FC Šebetov 1 : 4 ARSENAL Lomnice
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 3 : 1 DKS KOPEČEK Rájec
13. kolo So 20. + Ne 21. srpna
So 17:00 AJETO Adamov 5 : 0 (K) St.B Jabloňany
So 17:00 DKS KOPEČEK Rájec 6 : 2 FC DYNAMO Čížovky
So 17:00 AC Kozárov 4 : 0 FC Šebetov
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 2 : 2 FK Rudná
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 3 : 5 FC Žďárná
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 6 : 2 BC-ČERVÁNKY Rájec
14. kolo So 27. + Ne 28. srpna
So 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 3 : 0 AJETO Adamov
So 17:00 FC Žďárná 3 : 3 AC Kozárov
So 17:00 St.B Jabloňany 0 : 0 ARSENAL Lomnice
So 17:00 FC Šebetov 1 : 2 TJ SOKOL Křetín
So 17:00 FK Rudná 5 : 0 (K) DKS KOPEČEK Rájec
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 3 : 4 SOKOL Šebrov
15. kolo So 3. + Ne 4. září
So 17:00 AC Kozárov 4 : 3 St.B Jabloňany
So 17:00 DKS KOPEČEK Rájec 3 : 1 FC Šebetov
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 14 : 0 AJETO Adamov
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 5 : 0 (K) FC Žďárná
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 5 : 3 BC-ČERVÁNKY Rájec
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 1 : 4 FK Rudná
16. kolo So 10. + Ne 11. září
So 17:00 AJETO Adamov 5 : 0 (K) AC Kozárov
So 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 1 : 3 ARSENAL Lomnice
So 17:00 St.B Jabloňany 0 : 1 TJ SOKOL Křetín
So 17:00 FK Rudná 5 : 0 (K) FC DYNAMO Čížovky
So 17:00 FC Šebetov 5 : 2 SOKOL Šebrov
So 17:00 FC Žďárná 3 : 6 DKS KOPEČEK Rájec
17. kolo So 17. + Ne 18. září
So 17:00 AC Kozárov 0 : 3 ARSENAL Lomnice
So 17:00 FK Rudná 3 : 3 BC-ČERVÁNKY Rájec
So 17:00 DKS KOPEČEK Rájec 4 : 1 St.B Jabloňany
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 4 : 3 FC Šebetov
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 3 : 1 FC Žďárná
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 5 : 2 AJETO Adamov
18. kolo So 24. + Ne 25. září
So 17:00 FC Žďárná 6 : 0 FC DYNAMO Čížovky
So 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 1 : 7 AC Kozárov
So 17:00 AJETO Adamov 3 : 1 DKS KOPEČEK Rájec
So 17:00 St.B Jabloňany 2 : 1 SOKOL Šebrov
So 17:00 FC Šebetov 4 : 3 FK Rudná
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 3 : 1 TJ SOKOL Křetín
19. kolo So 1. + Ne 2. října
So 16:00 FC Šebetov 1 : 2 BC-ČERVÁNKY Rájec
So 16:00 FK Rudná 2 : 5 FC Žďárná
So 16:00 DKS KOPEČEK Rájec 3 : 3 ARSENAL Lomnice
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 5 : 1 St.B Jabloňany
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 3 : 3 AJETO Adamov
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 4 : 1 AC Kozárov
20. kolo So 8. + Ne 9. října
So 16:00 St.B Jabloňany 1 : 3 FK Rudná
So 16:00 FC Žďárná 5 : 1 FC Šebetov
So 16:00 AC Kozárov 5 : 2 DKS KOPEČEK Rájec
So 16:00 AJETO Adamov 5 : 0 (K) FC DYNAMO Čížovky
So 16:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 2 : 1 TJ SOKOL Křetín
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 5 : 1 SOKOL Šebrov
21. kolo So 15. + Ne 16. října
So 16:00 FC Žďárná 5 : 0 BC-ČERVÁNKY Rájec
So 16:00 FC Šebetov 3 : 1 St.B Jabloňany
So 16:00 DKS KOPEČEK Rájec 1 : 3 TJ SOKOL Křetín
So 16:00 FK Rudná 5 : 1 AJETO Adamov
Ne 10:00 FC DYNAMO Čížovky 2 : 2 ARSENAL Lomnice
Ne 10:00 SOKOL Šebrov 3 : 3 AC Kozárov
22. kolo So 22. + Ne 23. října
So 16:00 BC-ČERVÁNKY Rájec 2 : 1 DKS KOPEČEK Rájec
So 16:00 AJETO Adamov 1 : 4 FC Šebetov
So 16:00 St.B Jabloňany 5 : 1 FC Žďárná
So 16:00 AC Kozárov 2 : 5 FC DYNAMO Čížovky
Ne 10:00 TJ SOKOL Křetín 2 : 2 SOKOL Šebrov
Ne 10:00 ARSENAL Lomnice 2 : 1 FK Rudná
Kategorie: fotbal
Návštěv: 21771
Dnes: 0
Online: 6