Úvod » Sezóna 2012 » 4.liga - články o zápasech

6.kolo - FK Rudná – AJETO Adamov 0:0

publikováno 21.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

První bezbranková remíza na rudenském hřišti v historii.

Zápas s tradičním rivalem s překvapivou změnou názvu klubu (Ajeto místo Větrník), přinesl první bezbrankovou remízu v naší historii. Bohužel jsme nepotvrdili 3 body z Deštné a neodtrhli se tak od smečky pronásledovatelů, z nichž nejbližší je na třetím místě o příčku za námi právě Adamov. K utkání jsme nastoupili na dvě pětky, bohužel jsme se ale až příliš přizpůsobili nudnému pojetí hry ze strany adamovských hráčů a tak nám početní výhoda hráčů ke střídání byla spíše na škodu. Převaha byla sice na našich kopačkách, hosté zahrozili pouze na začátku zápasu, vyložené šance jsme tentokrát bohužel nedokázali proměnit. Nejprve Toma Hlavenku po hlavičce vychytal dobře adamovský gólman, sólový nájezd Pavla Šudomy zlikvidoval rovněž skvěle. V nepříliš hezkém utkání jsme navíc utržili další ránu, zranil se Přemek Šmerda a do konce sezóny tak bude zřejmě bohužel mimo hru.

FK Rudná – AJETO Adamov 0:0

M.Pokorný –  L.Pandula, L.Zelený, T.Hlavenka, J.Žahour – P.Šudoma, L.Bárta  – J.Zelený, M.Kunc, S.Pandula, P.Šmerda