Úvod » Sezóna 2012 » 4.liga - články o zápasech

7.kolo - SK MORAVAN Svitávka - FK Rudná 0:2 (0:2)

publikováno 21.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Další těžký zápas letos poprvé s Martinem Švancarou překvapivě v roli útočníka.

K zápasu opět vyjelo málo hráčů, po zranění musel nastoupit i ne zcela uzdravený Martin Švancara. Za začátku jsme byli aktivnějším týmem, první gól padl po rychle vhozeném autu Slávka Panduly, když po dobrém pressingu Martina Kunce uklidil do prázdné branky míč Lukáš Bárta. Po vstřelené brance jsme kontrolovali hru a nakonec se nám vedení podařilo i navýšit, když opět po rychle vhozeném autu napálil míč Slávek Pandula a vymetl šibenici domácí branky. Ještě na začátku druhé půle jsme měli utkání pod kontrolou, další šance ovšem zůstaly nevyužité. Postupem času nám docházely síly, domácí zvýšili aktivitu a i díky našim chybám v rozehrávce a zbytečným ztrátám ve středu hřiště byl osud utkání stále na vážkách. Ovšem v brance byl dnes opět vynikající Milan Pokorný, který vychytal druhou nulu v řadě a i díky němu můžeme slavit další tři body do tabulky.

SK MORAVAN Svitávka - FK Rudná 0:2 (0:2)

Góly FK Rudná: Lukáš Bárta, Slávek Pandula

M.Pokorný –  L.Pandula, T.Hlavenka – P.Šudoma, L.Bárta  – M.Kunc, S.Pandula, M.Švancara