Úvod » Sezóna 2012 » 4.liga - články o zápasech

8.kolo - PANTHERS Vanovice - FK Rudná 0:4 (0:3)

publikováno 21.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Zápas v klidném tempu rozhodl hatrickem v prvním poločase Honza Zelený.

S dvojicí hráčů na střídání jsme vyrazili o další body bojovat na písečnou pláž do Vanovic. Někteří domácí hráči nastoupili ve stavu ne zcela přizpůsobeném ke hře, což v samotném zápase bylo jasně vidět a vyústilo to v naši doslova drtivou převahu. První gól vstřelil Honza Zelený, když z otočky trefil víko domácí svatyně. Tentýž hráč pak poměrně šťastně tečoval do branky dlouhý nákop Tomáše Hlavenky a vzápětí po skrumáži zkompletoval hattrick. Domácím jsme chybou v rozehrávce ještě za stavu 1:0 nabídli 100% šanci, Milan Pokorný ji však nádherně lapil. V druhém poločase se obraz hry nezměnil, nadále pokračoval festival našich zahozených šancí. Nakonec však přece jen padl i čtvrtý gól, který vstřelil po rohu Honzy Zeleného Tomáš Hlavenka.  Domácí měli i ve druhém poločase jednu tutovku, Milan Pokorný ale třetí nulu v zápase za sebou udržel. Škoda neproměněných šancí, po průběhu hry mohl být rozdíl ve skóre mnohem vyšší.

PANTHERS Vanovice - FK Rudná 0:4 (0:3)

Góly FK Rudná: Honza Zelený 3, Tomáš Hlavenka

M.Pokorný –  L.Pandula, T.Hlavenka – P.Šudoma, L.Zelený  – L.Bárta, J.Zelený, J.Žahour