Úvod » Sezóna 2012 » 4.liga - články o zápasech

11.kolo - FK Rudná – FK TUZEMÁK Boskovice 3:0(0:0)

publikováno 21.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Závěr jarní části vynesl další tři body.

K poslednímu domácímu zápasu v jarní části nastoupil za náš tým poněkud překvapivě i Míša Navrátil, kterého čeká za 14 dní operace kolena. Pro zápas samotný byl významnou posilou, doufejme, že mu operace dopadne dobře a pár zápasů za nás ještě sehraje. Do utkání jsme měli lepší vstup, bohužel střely zvonily jen na tyče nebo nás vychytal brankář Tuzemáku. Hosté měli sice pár náznaků šancí, ale Milda Pokorný žádnou vážnější situaci řešit nemusel. V naší největší šanci orazítkoval po hezké kombinaci s Honzou Zeleným obě tyče Slávek Pandula a tak se šlo do kabin za bezgólového stavu. Naštěstí chvíli po přestávce smazal z našich kopaček stopy nervozity jako správný kapitán Pavel Šudoma, který poslal z voleje do sítě míč po rohu Slávka Panduly. Z rohu jsme se gólově prosadili i po druhé, střílený centr Míši Navrátila poslal do sítě Honza Zelený. Hosté se k naší brance přibližovali sporadicky, vlastní chybou jsme jim mohli umožnit snížit. Po špatném pokrytí útočného výpadu hostů zahrál zřejmě rukou v našem vápně Honza Žahour, rozhodčí ale situaci neviděl jasně a tak jeho píšťalka zůstala němá. Krásnou tečku za jinak poklidným zápasem udělal Slávek Pandula, když ve vyložené šanci ještě patičkou přihrál Honzovi Zelenému a ten do opuštěné branky přijal roli střelce – 3:0. Jarní část jsme tak odehráli s vynikající bilancí 9 vítězství, 1 remíza, 1 porážka. Patří nám krásná první příčka, ale s minimálním náskokem na dvojici pronásledovatelů Adamov a Dolní Lhota. Podzimní část tak bude těžká, přes přestávku naberte všichni síly a nezapomeňte nás opět přijít podpořit!

FK Rudná – FK TUZEMÁK Boskovice 3:0(0:0)

Góly FK Rudná:  Jan Zelený 2, Pavel Šudoma

M.Pokorný –  L.Pandula, L.Zelený, P.Šudoma -  L.Bárta, M.Navrátil  – S.Pandula, J.Zelený, J.Žahour