Úvod » Sezóna 2012 » Pohár

1.kolo poháru - FK Rudná – 1.FC Šebetov 2:2 (0:1), na penalty 1:3

publikováno 21.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Po šťastném vyrovnání stavu v samém závěru se od nás štěstí otočilo při penaltách zády.

Den po pálení čarodějnic nás čekalo první kolo Poháru Týdeníku Zrcadlo. Utkání s druholigovým soupeřem nabídlo velmi vyrovnaný zápas, s množstvím šancí na obou stranách. Hosté šli do vedení velmi šťastným a kuriózním způsobem – záložník hostů prudkou střelou trefil do obličeje svého útočníka, na změnu směru nestačil Milan zareagovat. V druhém poločase jsme měli více ze hry, bohužel jsme nepřesností opět vybídli hosty k brejku a ti jej beze zbytku využili – 0:2. Posledních patnáct minut zápasu se neslo ve znamení našeho drtivého náporu, po nevyužitých tutovkách (Martin Kunc, Přemek Šmerda) se nám nakonec podařilo z posledních sil vyrovnat. Góly vstřelili nejprve Pavel Šudoma a chvíli před koncem Přemek Šmerda. Po oboustranném vyčerpání jsme s hosty domluvili vynechání prodloužení a nechali rozhodnout penalty. V první sérii se střelci nemýlili (za nás kopal Honza Zelený), ve druhé ale chybil Přemek Šmerda, zatímco hosté si stoprocentní bilanci udrželi. Po penaltovém rozstřelu tak šebetovští postoupili do dalších pohárových bojů.

FK Rudná – 1.FC Šebetov  2:2 (0:1), na penalty 1:3

Góly FK Rudná:  Pavel Šudoma, Přemek Šmerda

M.Pokorný –  L.Pandula, J.Žahour, P.Šmerda - P.Šudoma, L.Zelený  – J.Zelený, S.Pandula, M.Kunc