Úvod » Sezóna 2011 » 5.liga - články o zápasech

5.kolo - BRUTAL Kuničky - FK Rudná 1:3 (0:3)

publikováno 22.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Zápas 5.kola jsme odehráli na hřišti našeho nepříliš oblíbeného soupeře a v této chvíli i poněkud překvapivého lídra ligové tabulky, týmu BRUTAL Kuničky. Loňské souboje v divizi byli sice poznamenány menšími slovními přestřelkami, ovšem tentokrát byl zápas i zásluhou domácích hráčů odehrán naprosto v klidu.

Vlastní průběh utkání poznamenala naše vedoucí branka, kterou si domácí vstřelili sami v 2.minutě zápasu. Domácí se sice i nadále prezentovali svou typickou tvrdou hrou, ovšem na to jsme byli dobře připraveni a do poločasu vstřelili další dvě branky. První zásluhou  bojovnosti Martina Kunce, druhou díky krásnému odkopu našeho brankáře Milana Pokorného, který se zastavil až v síti domácího gólmana. Začátek druhého poločasu jsme poněkud prospali a domácí nás neváhali potrestat snížením na 3:1. Poté jsme ale opět převzali iniciativu my a i přes zahazování některých našich šancí (Honza Zelený, Marťa Kunc) jsme si vcelku v poklidu dokráčeli pro 3 body.

Brutal Kuničky – FK Rudná 1:3 (0:3)