Úvod » Sezóna 2011 » 5.liga - články o zápasech

6.kolo - FK Rudná – Norci Velké Katovice 2:0 (2:0)

publikováno 22.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Série utkání se soupeři s čela tabulky pokračovala zápasem proti 2. týmu aktuální tabulky, Norkům Velké Opatovice. V loňské divizní sezóně jsme s tímto týmem sehráli dvě velice těžká a vyrovnaná utkání.

Od začátku zápasu jsme byli lepším a aktivnějším týmem, hosté zlobili především z brejků. Uklidnil nás první gól, který vstřelil Honza Zelený po krásném pasu od Mildy Pokorného. Po vedoucí brance jsme si vytvářeli další a další šance, bohužel bez gólového efektu. Hlavně šance Libora Pandula volala po proměnění. Navýšení našeho vedení jsme se tak dočkali chvilku před přestávkou, kdy do soupeřové obrany vtrhla trojice Šudla, Lukáš Bárta a Martin Kunc a poslední jmenovaný, pro něj letos typicky,  svým důrazem zavěsil – 2:0.

Druhý poločas se víceméně hrál v naší režii, opět jsme bohužel nedokázali proměnit některou z četných šancí a potvrdit tak naše vedení. Ke konci zápasu nás hosté sice trošku zatlačili, ale díky výbornému výkonu celého týmu jsme neinkasovali. Především Tomáš Hlavenka podal jeden ze svých nejlepších výkonů. Díky vítězství jsme tak poskočili na průběžné první místo v ligové tabulce.

FK Rudná – Norci Velké Katovice 2:0 (2:0)

Góly FK Rudná – J.Zelený, M.Kunc

Sestava:

M.Pokorný – M.Švancara, T.Hlavenka, L.Zelený – L.Pandula, P.Šudoma – M.Kunc, J.Zelený, J.Žahour, L.Bárta