Úvod » Sezóna 2011 » 5.liga - články o zápasech

11.kolo - FK Rudná – SAF Brťov 3:1 (1:0)

publikováno 22.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

K rozlučce s jarní částí ligy dorazili k utkání s týmem ze spodních pater ligové tabulky po čase opět všichni hráči soupisky, utkání jsme tedy mohli odehrát na celé dvě pětky.

Od úvodních minut se hosté představili jako velice nepříjemný a běhavý tým a jen zbrklost v zakončení a zákroky Milana Pokorného zachránily naše čisté konto. Po rozháraném úvodu utkání jsme pak převzali iniciativu a výsledkem toho byl krásný gól Lukáše Bárty, který svou levačkou vymetl šibenici v brance hostujícího brankáře. Brťov ovšem v ničem nepřipomínal soupeře, který by se měl prát o záchranu v soutěži a jeho spolehlivá defenziva nám znemožňovala provádět v blízkosti jejich branky jakékoliv další útočné manévry. Hra se sice převážně odehrávala na půlce soupeře, k bezprostřední blízkosti branky jsme se však dostávali velmi sporadicky.

Druhý poločas jsme začali náporem a góly v síti Brťova na sebe nenechaly dlouho čekat. O oba se postaral náš nejlepší hráč tohoto zápasu Lukáš Bárta, kdy nejprve po tvrdé střele Pavla Šudomy uklidil do branky odražený míč, poté po individuální akci nedal gólmanovi hostů střelou k tyči nejmenší šanci a svým třetím gólem v zápase dokonal svůj hattrick. I nadále jsme si vytvářeli další šance (M.Kunc, J.Zelený), ovšem gólové konto soupeře se nám už zatížit nepodařilo.  Naopak jsme v závěru zápasu nechali soupeře snížit a dostat ho tak zpátky do zápasu, ovšem stav 3:1 už zůstal nezměněn.

I v posledním jarním ligovém kole jsme uhájili průběžnou vedoucí pozici a do podzimních bojů  o postup do vyšší soutěže tak vstoupíme se slušným bodovým ziskem.

FK Rudná – SAF Brťov 3:1 (1:0)

Góly FK Rudná:  Lukáš Bárta 3x

M.Pokorný – T.Hlavenka, L.Zelený, J.Žahour, M. Švancara – P.Šudoma, L.Pandula– J.Zelený, M.Kunc, L. Bárta, S.Pandula