Úvod » Sezóna 2011 » 5.liga - články o zápasech

12.kolo - FK Rudná – FC Ohrada Vísky 4:0 (3:0)

publikováno 22.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

K zahajovacímu duelu podzimní části sezóny přijel nepříjemný soupeř FC Ohrada Vísky, se kterým jsme v úvodu jarní části sehráli více než vyrovnanou partii. Náš tým se po dvouměsíční pauze sešel v téměř kompletní sestavě, ve které ale chyběl zraněný kapitán týmu Pavel Šudoma.

Od úvodu bylo patrné, že si jdeme pro další tři body, hostující tým se k brankovým příležitostem vůbec nedostával a bylo jen otázkou času, kdy padne první gól. Ten vstřelil po rychle vhozeném autu navrátilce do sestavy Honzy Bálinta útočník Jan Žahour, který využil své postavy a hlavou nás poslal do vedení. Na soupeři bylo znát, že má pouze jednoho hráče na střídání, postupně mu docházely síly a tak jsme si dál vypracovávali další šance. Druhý gól vstřelil po rychle rozehraném přímém kopu Martin Kunc, kterému nahrál nový kapitán Lukáš Bárta. Snaha hostů porvat se o dobrý výsledek byla ta tam, třetí gól vstřelil po hezké individuální akci Honza Zelený.  Ve druhém poločase tempo hry viditelně polevilo, i když jsme si i nadále vypracovávali další a další šance. Z nich se ujala pouze jedna, kdy se střelecky prosadil Tomáš Hlavenka a upravil tak konečný stav zápasu na 4:0.

FK Rudná – FC Ohrada Vísky 4:0 (3:0)

Góly FK Rudná:  Jan Žahour, Martin Kunc, Jan Zelený, Tomáš Hlavenka

M.Pokorný – T.Hlavenka, M. Švancara, J.Bálint – L.Pandula, L.Zelený – J.Zelený, M.Kunc, L. Bárta, J.Žahour