Úvod » Sezóna 2011 » 5.liga - články o zápasech

13.kolo - TJ Sokol Křetín – FK Rudná 2:1 (1:1)

publikováno 22.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

K přímému souboji v boji o první místo přijel náš tým bojovat o body na horkou půdu TJ Sokola Křetín. Bodový rozdíl na špici tabulky velel jasně – neprohrát. Do utkání jsme vstoupili aktivně, domací přitlačili na jejich polovině a gólová odměna na sebe nenechala dlouho čekat. Do vedení nás poslal po hezké akci Libor Pandula. Domácí pak převzali iniciativu a utkání se začalo odehrávat na naší obranné polovině. My jsme bohužel nenašli žádnou protizbraň, začali jsme se pouze bránit a vyrovnání na sebe nenechalo dlouho čekat. Po chybě Honzy Zeleného domácí dokonale využili protiútok 2 na 1. Obdržený gól nás probral, hra se opět vyrovnala, do poločasu si však žádné mužstvo jasnou gólovou příležitost nevytvořilo.  Utkání se odehrávalo ve velkém vedru, ale tempo hry ve druhém poločase i přesto nepolevovalo.  Na obou stranách byly k vidění pohledné akce, ovšem bez gólového efektu.  Bohužel se zranil náš nejlepší hráč tohoto zápasu, Libor Pandula, ovšem i přesto se nám dařilo nadále bránit cennou remízu. Na stranu domácích se však 5 minut před koncem zápasu přiklonila velká porce štěstí, kdy si po dlouhém autu vstřelil nešťastný vlastní gól Pavel Šudoma. Ve zbývajících minutách si pak domácí 3 body pohlídali.

Utkání samotné nabídlo velmi atraktivní podívanou, bylo vidět, že spolu hrají přední mužstva tabulky. Za zmínku stojí velmi dobrý výkon rozhodčího, jeden z nejlepších, který nás při venkovních zápasech rozhodoval. Co ovšem stojí za zamyšlení, je chování některých domácích fanoušků. Je smutné, že si spousta z nich nevidí „do huby.“ To, co jsme si museli vyslechnout na naši adresu, jsme snad ještě nezažili. Vrcholem všeho bylo fyzické napadnutí Lukáše Bárty podnapilým divákem! Chování a vulgarity některých „fans“  je jedním z nejhorších zážitků, které jsme zatím v malé kopané zažili a bohužel vrhá stín na jinak výborné mužstvo Křetína, které právem hraje o postup do vyšší soutěže.

TJ Sokol Křetín  – FK Rudná 2:1 (1:1)

Gól FK Rudná:  Libor Pandula

M.Pokorný – T.Hlavenka, M. Švancara, J.Bálint, L.Zelený – L.Pandula, P.Šudoma – J.Zelený, M.Kunc, L. Bárta, J.Žahour