Úvod » Sezóna 2011 » 5.liga - články o zápasech

15.kolo - CHMELAŘI Újezd u Boskovic – FK Rudná 0:6 (0:2)

publikováno 22.03.2013 (aktualizováno 03.03.2018)

V rámci 15.kola jsme zavítali na prosívku beznadějně posledního mužstva tabulky. Na hezky upraveném areálu byly na naší straně opět schopny nastoupit dvě pětky. Od počátku bylo jasné, že si jdeme pro tři body, soupeře jsme zatlačili na jeho polovinu a bylo jen otázkou času, kdy dáme první gól. Ten vstřelil záhy po vystřídání nevídanou střelou zpoza půlící čáry Martin Švancara, kdy jeho projektil vyhnal pavouky ze šibenice domácí branky. Takřka vzápětí se prosadil Lukáš Bárta, který tak ukončil svůj podzimní gólový půst. O další navýšení skóre se mohl postarat Pavel Šudoma po ruce domácího hráče, gólman však jeho penaltu vyrazil. Do konce poločasu se hra mírně vyrovnala, ale žádná z šancí změnu skóre nepřinesla. Do druhého poločasu jsme vstoupili vlažně, domácí několikrát zahrozili, ovšem jejich veškerou snahu o dobrý výsledek definitivně utnul tvrdou střelou Pavel Šudoma, který tak odčinil neproměněný pokutový kop. Domácí se sice snažili vstřelit alespoň čestný gól, ovšem žádnou vyleženou šanci si vypracovat nedokázali. Definitivní podobu skóre tak daly až další tři branky v síti domácích. Nejprve se trefil podruhé v zápase Lukáš Bárta, pak do prázdné branky po přihrávce Honzy Zeleného navrátilec do sestavy Slávek Pandula a konečně posledním gólem zápas uzavřel Lukáš Zelený, který po dlouhém autu Slávka Panduly poslal tvrdou hlavičkou míč do sítě.  Počítadlo stavu se tak zastavilo na cifře 0:6.

CHMELAŘI Újezd u Boskovic  – FK Rudná 0:6 (0:2)

Góly FK Rudná:  Lukáš Bárta 2, Pavel Šudoma, Slávek Pandula, Lukáš Zelený

M.Pokorný – T.Hlavenka, M. Švancara, J.Žahour, L.Zelený – M.Navrátil, P.Šudoma – J.Zelený, M.Kunc, L. Bárta, S.Pandula