Úvod » Sezóna 2011 » 5.liga - články o zápasech

17.kolo - NORCI Velké Opatovice - FK Rudná 6:2 (1:0)

publikováno 22.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

K potvrzení vedoucí příčky v tabulce jsme zavítali na hřiště jednoho z našich nejbližších pronásledovatelů, Norků z Velkých Opatovic. Sešlo se nás 9, dva stabilní členové základní sestavy ovšem dali přednost před veledůležitým bojem o postup raději bezvýznamnému zápasu v rámci III. třídy velké kopané. Do utkání vstoupil lépe náš tým, od počátku jsme se hrnuli k zakončení, bohužel se však po naší chybě v obraně z vedoucí branky radovali opatovičtí. Náš tlak nepolevil, střela střídala střelu, ovšem co neskončilo na konstrukci branky, dokázal pochytat výborný domácí gólman.  V úvodu druhého poločasu Norci párkrát zahrozili, poté jsme ale převzali iniciativu opět my. Bohužel jsme i nadále pokračovali v nastřelovaní břeven a tyčí a domácí nás tak po ojedinělé akci potrestali druhým gólem. Ve snaze o vyrovnání jsme otevřeli obranu, ovšem výsledkem našeho snažení byli opět jen další dva slepené góly Opatovic, kterým hra na brejky dokonale vyhovovala. O snížení na 4:1 se postaral po závaru Honza Zelený, naději na dobrý výsledek ale vzápětí domácí sfoukli a zvýšili na 5:1. Ke konci zápasu jsme ještě jednou dokázali zlomit prokletí domacího gólmana, kdy se ze skrumáže trefil Marťa Kunc, Norci ale dokázali kontrovat šestým gólem. Konečný stav byl tak pro nás děsivý – 6:2. Celkově jsme určitě nezklamali, byli jsme lepším týmem a domácí jednoznačně přestříleli, ale branka domácích pro nás byla dnes bohužel zakletá. Po vynikajícím výkonu domácího gólmana je pro nás konečný výsledek hodně krutý a mrzí především ztráta důležitých bodů.

NORCI Velké Opatovice - FK Rudná  6:2 (1:0)

Góly FK Rudná:  Honza Zelený, Martin Kunc

M.Pokorný – T.Hlavenka, J.Bálint, L.Zelený – L.Pandula, L.Bárta – J.Zelený, M.Kunc, J.Žahour