Úvod » Sezóna 2011 » 5.liga - články o zápasech

18.kolo - FK Rudná - VĚTRNÍK Adamov 7:2 (4:1)

publikováno 22.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Zápas s naším tradičním soupeřem byl přímou bitvou o druhé místo. Hosté nás mohli v případě výhry o bod přeskočit v ligové tabulce a dorazili k zápasu v hojném počtu. My jsme vstoupili do utkání opět aktivně a brzy jsme se po zásluze dostali do vedení, když pěknou akci Martina Kunce proměnil ve vedoucí gól Libor Pandula. I nadále jsme hráli aktivně a druhý gól na sebe nenechal dlouho čekat – po individuální akci se střelou k tyči prosadil Honza Bálint. V zápětí přidal uklidňující třetí gól po výkopu Milana Pokorného hlavičkující Martin Kunc. Po pár nevyužitých šancích jsme se dočkali i čtvrtého gólu v síti soupeře, po střele Lukáše Bárty dorazil odražený míč do sítě Honza Zelený. V závěru poločasu se bohužel zranil Martin Kunc a než jsme stačili přeskupit sestavu, hosté využili zmatku v naší hře a snížili na 4:1. Ve druhém poločase jsme i nadále pokračovali v aktivní hře, zraněného Martina Kunce nahradil v útoku obránce Lukáš Zelený. Pátý gól přidal chvíli po přestávce kapitán týmu Pavel Šudoma, další branku vstřelil takřka v zápětí Lukáš Bárta, který míč uklidil k tyči branky adamovského gólmana po přihrávce Honzy Zeleného. Mohli jsme přidat i další góly, bohužel jsme žádnou ze slibných šancí nedotáhli do gólového konce. Naopak na druhé straně jsme museli lovit míč ze sítě my, kdy se hosté dokázali prosadit hezkou kombinační akcí. Tečku za zápasem však udělal náš tým, o sedmý gól se po perfektně sehrané akci po ose Lukáš Zelený - Lukáš Bárta postaral Pavel Šudoma. Celkově z naší strany velmi povedený zápas, po kvalitním výkonu všech hráčů jsme se od adamovských v aktuální tabulce odpoutali na rozdíl pěti bodů a udrželi průběžné druhé místo.

FK Rudná  - VĚTRNÍK Adamov 7:2 (4:1)

Góly FK Rudná:  Pavel Šudoma 2x, Libor Pandula, Honza Bálint, Martin Kunc, Honza Zelený, Lukáš Bárta

M.Pokorný – T.Hlavenka, J.Bálint, L.Zelený – L.Pandula, P.Šudoma– J.Zelený, M.Kunc, L.Bárta