Úvod » Sezóna 2011 » 5.liga - články o zápasech

20.kolo - FC STARS Vřesice – FK Rudná 0:7 (0:3)

publikováno 22.03.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Další kanonáda, tentokrát to odnesly zachraňující se Vřesice.

O udržení v 5.lize bojující Vřesice nás na svém hřišti přivítali v rámci utkání 20.kola. Po vydatných deštích bylo hřiště podmáčené, místy stála voda, v honbě za třemi body nás tak nečekalo nic lehkého. Na první gól jsme naštěstí nemuseli čekat dlouho, po úvodním oťukávání nás poslal do vedení Lukáš Bárta, který zužitkoval přihrávku Pavla Šudomy. Domácí nám však začali zle zatápět, naštěstí nás skvělými zákroky podržel Milan Pokorný. Vřesice těžili ze svého malého hřiště, každý jejich aut byl v této fázi hry pro naši branku velkou hrozbou. Nápor domácích však postupně slábl, výrazně jej  otupil Slávek Pandula, který poslal odražený míč do šibenice domácí branky a zvýšil vedení na 2:0. Náš tým se definitivně uklidnil a převzal otěže zápasu. Do konce prvního poločasu jsme mohli přidat další branky, ovšem ujala se pouze šance Pavla Šudomy, kterému naservíroval míč bojující Martin Kunc. Snahu domácích o dobrý výsledek smetl těsně po přestávce Tomáš Hlavenka, který do prázdné branky uklidil přihrávku Lukáše Bárty. Tentýž hráč se vzápětí prosadil i podruhé, kdy si naběhl na roh Slávka Panduly a tvrdou ranou nedal brankáři domácích šanci – 5:0. Do konce zápasu zbývalo vyřešit poslední otázku – jaká bude konečná výše skóre. Šestou branku přidal opět po rozehraném rohu Lukáš Bárta, nahrával mu Pavel Šudoma. Gól si nakonec připsal i Martin Kunc, který do prázdné branky uklidil míč po hezké akci Lukáše Zeleného. Skóre zápasu mohlo být i vyšší, střelecká smůla ale nedovolila Honzovi Zelenému ani Lukáši Zelenému zapsat se v dnešním zápase mezi úspěšné střelce. I tak jsme si ale odvezli z těžkého povrchu Vřesického hřiště 3 body za výsledek 7:0. Potřetí za sebou se nám podařilo vstřelit 7 gólů, doufejme, že nám forma vydrží i na poslední dvě kola soutěže a udržíme v nich první příčku tabulky.

FC STARS Vřesice – FK Rudná 0:7 (0:3)

Góly FK Rudná:  Lukáš Bárta 2x,Tomáš Hlavenka 2x, Martin Kunc, Slávek Pandula, Pavel Šudoma

M.Pokorný – T.Hlavenka, M.Švancara, L.Zelený – L.Pandula, P.Šudoma– J.Zelený, M.Kunc, L.Bárta, S.Pandula