Úvod » Sezóna 2013 » Rozpis zápasů - 3.liga

Rozpis zápasů

publikováno 26.03.2013 (aktualizováno 29.10.2013)

Kompletní rozpis zápasů, výsledky, informace o povrchu hřiště.

   2013  

 

JARNÍ ČÁST

1.kolo          
datum       výsledek Povrch hřiště
13.4.2013 v 16:00 1. FC Šebetov vs FC DYNAMO Čížovky Bce 1:1  
13.4.2013 v 16:00 FC Spešov vs FC Dolní Lhota 3:2  
13.4.2013 v 16:00 ARTÉZIE Štěchov vs AJETO Adamov 1:4  
13.4.2013 v 16:00 StB Jabloňany vs FK Rudná 5:2 prosívka
14.4.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs BC ČERVÁNKY Rájec 2:7  
14.4.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs FK Jabloňany 6:1  
           
2.kolo          
datum          
20.4.2013 v 16:00 1. FC Šebetov vs StB Jabloňany 2:5  
20.4.2013 v 16:00 FK Rudná vs ARTÉZIE Štěchov 2:0  
20.4.2013 v 16:00 FK Jabloňany vs TJ SOKOL Křetín 2:4  
20.4.2013 v 16:00 AJETO Adamov vs FC Spešov 1:0  
21.4.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 2:2  
21.4.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs BC ČERVÁNKY Rájec 2:5  
           
3.kolo          
datum          
27.4.2013 v 16:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs FK Jabloňany 4:0  
27.4.2013 v 16:00 StB Jabloňany vs FC DYNAMO Čížovky Bce 6:1  
27.4.2013 v 16:00 ARTÉZIE Štěchov vs 1. FC Šebetov 0:5  
27.4.2013 v 16:00 FC Spešov vs FK Rudná 2:0 prosívka
28.4.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs AJETO Adamov 1:5  
28.4.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs FC Dolní Lhota 1:4  
           
4.kolo          
datum          
4.5.2013 v 17:00 AJETO Adamov vs TJ SOKOL Křetín 0:7  
4.5.2013 v 17:00 FK Rudná vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 2:1  
4.5.2013 v 17:00 1. FC Šebetov vs FC Spešov 2:2  
4.5.2013 v 17:00 StB Jabloňany vs ARTÉZIE Štěchov 5:2  
5.5.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs BC ČERVÁNKY Rájec 0:2  
5.5.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs FK Jabloňany 5:3  
           
5.kolo          
datum          
11.5.2013 v 17:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs AJETO Adamov 10:0  
11.5.2013 v 17:00 ARTÉZIE Štěchov vs FC DYNAMO Čížovky Bce 2:5  
11.5.2013 v 17:00 FC Spešov vs StB Jabloňany 2:10  
11.5.2013 v 17:00 FK Jabloňany vs FC Dolní Lhota 5:3  
12.5.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs 1. FC Šebetov 3:3  
12.5.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs FK Rudná 2:2 tráva
           
6.kolo          
datum          
18.5.2013 v 17:00 FK Rudná vs BC ČERVÁNKY Rájec 1:0  
18.5.2013 v 17:00 ARTÉZIE Štěchov vs FC Spešov 1:6  
18.5.2013 v 17:00 1. FC Šebetov vs TJ SOKOL Křetín 3:3  
18.5.2013 v 17:00 StB Jabloňany vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 1:1  
18.5.2013 v 17:00 AJETO Adamov vs FK Jabloňany 5:1  
19.5.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs FC Dolní Lhota 2:3  
           
7.kolo          
datum          
25.5.2013 v 17:00 FC Spešov vs FC DYNAMO Čížovky Bce 7:1  
25.5.2013 v 17:00 FK Jabloňany vs FK Rudná 0:7 prosívka
25.5.2013 v 17:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs 1. FC Šebetov 5:3  
26.5.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs StB Jabloňany 3:9  
26.5.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs AJETO Adamov 1:4  
26.5.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs ARTÉZIE Štěchov 9:3  
           
8.kolo          
datum          
1.6.2013 v 17:00 1. FC Šebetov vs FK Jabloňany 3:1  
1.6.2013 v 17:00 ARTÉZIE Štěchov vs TJ SOKOL Křetín 3:5  
1.6.2013 v 17:00 FK Rudná vs FC Dolní Lhota 2:2  
1.6.2013 v 17:00 FC Spešov vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 5:0  
1.6.2013 v 17:00 StB Jabloňany vs BC ČERVÁNKY Rájec 4:1  
2.6.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs AJETO Adamov 2:5  
           
9.kolo          
datum          
8.6.2013 v 17:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs ARTÉZIE Štěchov 1:3  
8.6.2013 v 17:00 FK Jabloňany vs StB Jabloňany 2:6  
8.6.2013 v 17:00 AJETO Adamov vs FK Rudná 1:0 písek
9.6.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs 1. FC Šebetov 3:3  
9.6.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs FC DYNAMO Čížovky Bce 4:2  
9.6.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs FC Spešov 0:3  
           
10.kolo          
datum          
15.6.2013 v 17:00 StB Jabloňany vs FC Dolní Lhota 5:5  
15.6.2013 v 17:00 1. FC Šebetov vs AJETO Adamov 2:2  
15.6.2013 v 17:00 FC Spešov vs BC ČERVÁNKY Rájec 0:2  
15.6.2013 v 17:00 ARTÉZIE Štěchov vs FK Jabloňany 2:0  
16.6.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs FK Rudná 1:3 umělý povrch
16.6.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs TJ SOKOL Křetín 7:2  
           
11.kolo          
datum          
22.6.2013 v 17:00 FK Rudná vs 1. FC Šebetov 2:1  
22.6.2013 v 17:00 AJETO Adamov vs StB Jabloňany 2:2  
22.6.2013 v 17:00 FK Jabloňany vs FC Spešov 2:5  
22.6.2013 v 17:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 2:1  
23.6.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs FC DYNAMO Čížovky Bce 1:4  
23.6.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs ARTÉZIE Štěchov 2:0  
           

PODZIMNÍ ČÁST

12.kolo          
datum          
17.8.2013 v 17:00 FK Rudná vs StB Jabloňany 6:1  
17.8.2013 v 17:00 AJETO Adamov vs ARTÉZIE Štěchov 2:0  
17.8.2013 v 17:00 FK Jabloňany vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 1:4  
17.8.2013 v 17:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs TJ SOKOL Křetín 0:0  
18.8.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs FC Spešov 2:2  
18.8.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs 1. FC Šebetov 2:1  
           
13.kolo          
datum          
24.8.2013 v 17:00 ARTÉZIE Štěchov vs FK Rudná 2:4 prosívka
24.8.2013 v 17:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs FC DYNAMO Čížovky Bce 5:2  
24.8.2013 v 17:00 StB Jabloňany vs 1. FC Šebetov 4:1  
24.8.2013 v 17:00 FC Spešov vs AJETO Adamov 1:5  
25.8.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs FC Dolní Lhota 7:2  
25.8.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs FK Jabloňany 4:6  
           
14.kolo          
datum          
31.8.2013 v 17:00 1. FC Šebetov vs ARTÉZIE Štěchov 1:0  
31.8.2013 v 17:00 FK Rudná vs FC Spešov 1:2  
31.8.2013 v 17:00 FK Jabloňany vs BC ČERVÁNKY Rájec 2:6  
31.8.2013 v 17:00 AJETO Adamov vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 1:2  
1.9.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs TJ SOKOL Křetín 5:2  
1.9.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs StB Jabloňany 3:6  
           
15.kolo          
datum          
7.9.2013 v 17:00 ARTÉZIE Štěchov vs StB Jabloňany 2:1  
7.9.2013 v 17:00 FC Spešov vs 1. FC Šebetov 3:1  
7.9.2013 v 17:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs FC Dolní Lhota 7:1  
7.9.2013 v 17:00 FK Jabloňany vs FC DYNAMO Čížovky Bce 4:1  
8.9.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs FK Rudná 0:5 prosívka
8.9.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs AJETO Adamov 1:1  
           
16.kolo          
datum          
14.9.2013 v 17:00 FK Rudná vs TJ SOKOL Křetín odl.  
14.9.2013 v 17:00 StB Jabloňany vs FC Spešov 7:5  
14.9.2013 v 17:00 1. FC Šebetov vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 2:3  
14.9.2013 v 17:00 AJETO Adamov vs BC ČERVÁNKY Rájec 5:3  
15.9.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs FK Jabloňany 1:2  
15.9.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs ARTÉZIE Štěchov 3:1  
           
17.kolo          
datum          
21.9.2013 v 17:00 FC Spešov vs ARTÉZIE Štěchov 1:1  
21.9.2013 v 17:00 FK Jabloňany vs AJETO Adamov 1:2  
21.9.2013 v 17:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs FK Rudná 2:0 písek
22.9.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs 1. FC Šebetov 5:0  
22.9.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs FC DYNAMO Čížovky Bce 7:2  
22.9.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs StB Jabloňany 2:7  
           
18.kolo          
datum          
28.9.2013 v 17:00 ARTÉZIE Štěchov vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 2:3  
28.9.2013 v 17:00 1. FC Šebetov vs BC ČERVÁNKY Rájec 3:0  
28.9.2013 v 17:00 FK Rudná vs FK Jabloňany 3:0  
28.9.2013 v 17:00 StB Jabloňany vs TJ SOKOL Křetín 4:2  
28.9.2013 v 17:00 AJETO Adamov vs FC Dolní Lhota 1:0  
29.9.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs FC Spešov 3:8  
           
19.kolo          
datum          
5.10.2013 v 16:00 AJETO Adamov vs FC DYNAMO Čížovky Bce 5:0 kont.
5.10.2013 v 16:00 FK Jabloňany vs 1. FC Šebetov 1:1  
5.10.2013 v 16:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs StB Jabloňany 3:6  
6.10.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs FK Rudná 1:7 prosívka
6.10.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs ARTÉZIE Štěchov 2:2  
6.10.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs FC Spešov 0:6  
           
20.kolo          
datum          
12.10.2013 v 16:00 1. FC Šebetov vs FC Dolní Lhota 0:3  
12.10.2013 v 16:00 FC Spešov vs TJ SOKOL Křetín 5:3  
12.10.2013 v 16:00 FK Rudná vs AJETO Adamov 3:0  
12.10.2013 v 16:00 ARTÉZIE Štěchov vs BC ČERVÁNKY Rájec 2:2  
12.10.2013 v 16:00 StB Jabloňany vs FK Jabloňany 4:2  
13.10.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 6:5  
           
           
21.kolo    
datum          
19.10.2013 v 16:00 FK Jabloňany vs ARTÉZIE Štěchov 5:0  
19.10.2013 v 16:00 BC ČERVÁNKY Rájec vs FC Spešov 1:5  
19.10.2013 v 16:00 AJETO Adamov vs 1. FC Šebetov 3:1  
19.10.2013 v 16:00 FK Rudná vs FC DYNAMO Čížovky Bce 4:4  
20.10.2013 v 10:00 TJ SOKOL Křetín vs TJ SOKOL Lhota Rapotina 3:0  
20.10.2013 v 10:00 FC Dolní Lhota vs StB Jabloňany 2:2  
           
22.kolo          
datum          
26.10.2013 v 16:00 FC Spešov vs FK Jabloňany 3:1  
26.10.2013 v 16:00 StB Jabloňany vs AJETO Adamov 1:3  
26.10.2013 v 16:00 ARTÉZIE Štěchov vs FC Dolní Lhota 4:1  
26.10.2013 v 16:00 1. FC Šebetov vs FK Rudná 0:4 prosívka
27.10.2013 v 10:00 FC DYNAMO Čížovky Bce vs TJ SOKOL Křetín 6:5  
27.10.2013 v 10:00 TJ SOKOL Lhota Rapotina vs BC ČERVÁNKY Rájec 3:1  

 

Kalendář akcí

« 11 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery