Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezóna 2009 » Základní soutěž - výsledky

Rozlosování a výsledky Základní soutěže

publikováno 01.04.2013

1. kolo Domácí       Hosté
25.4./26.4.        
So  16:00 NEZMAŘI Šebetov    6:1   SK Skalička 2003
So  16:00 TJ Sokol Horní Lhota   3:5   VĚTRNÍK Adamov
So  16:00 SK Kněževes 2006   3:3   TJ Rudka
So  16:00 FK Rudná   11:0   OREL ROCK Boskovice
Ne 10:00 TJ SOKOL Valchov „B“   1:0   FC Pohora

 

  2. kolo Domácí       Hosté
2.5./3.5.        
So  17:00 FC Pohora    1:5   SK Skalička 2003
So  17:00 OREL ROCK Boskovice   8:3   NEZMAŘI Šebetov
So  17:00 TJ Rudka   3:6   FK Rudná
So  17:00 VĚTRNÍK Adamov   6:1   SK Kněževes 2006
Ne 10:00 TJ SOKOL Valchov „B“   0:1   TJ Sokol Horní Lhota

 

  3. kolo Domácí       Hosté
 9.5./10.5.        
So  17:00 NEZMAŘI Šebetov    0:5   TJ Rudka
So  17:00 TJ Sokol Horní Lhota   2:1   FC Pohora
So  17:00 SK Kněževes 2006   1:2   TJ SOKOL Valchov "B"
So  17:00 FK Rudná   1:1   VĚTRNÍK Adamov
So  17:00 SK Skalička 2003   5:1   OREL ROCK Boskovice

 

  4. kolo Domácí       Hosté
16.5./17.5.        
So  17:00 FC Pohora    5:4   OREL ROCK Boskovice
So  17:00 TJ Rudka   2:7   SK Skalička 2003
So  17:00 VĚTRNÍk Adamov   12:4   NEZMAŘI Šebetov
So  17:00 TJ SOKOL Horní Lhota   3:0   SK Kněževes 2006
Ne 10:00 TJ SOKOL Valchov „B“   3:0   FK Rudná

 

  5. kolo Domácí       Hosté
23.5./24.5.        
So  17:00 NEZMAŘI Šebetov    1:1   TJ SOKOL Valchov "B"
So  17:00 SK Skalička 2003   0:4   VĚTRNÍK Adamov
So  17:00 SK Kněževes 2006   2:1   FC Pohora
So  17:00 FK Rudná   4:0   TJ SOKOL Horní Lhota
So  17:00 OREL ROCK Boskovice   5:1   TJ Rudka

 

6. kolo Domácí       Hosté
30.5./31.5.        
So  17:00 FC Pohora   6:3   TJ Rudka
So  17:00 VĚTRNÍK Adamov   11:3   OREL ROCK Boskovice
So  17:00 SK Kněževes 2006   1:4   FK Rudná
So  17:00 TJ Sokol Horní Lhota   0:1   NEZMAŘI Šebetov 
Ne 10:00 TJ SOKOL Valchov „B“   3:7   SK Skalička 2003

 

  7. kolo Domácí       Hosté
6.6./7.6.          
So  17:00 FK Rudná   8:2   FC Pohora
So  17:00 NEZMAŘI Šebetov    3:1   SK Kněževes 2006
So  17:00 SK Skalička 2003   2:3   TJ Sokol Horní Lhota
So  17:00 TJ Rudka   3:8   VĚTRNÍK Adamov
So  17:00 OREL ROCK Boskovice   2:2   TJ SOKOL Valchov „B“

 

  8. kolo Domácí       Hosté
13.6./14.6.        
So  17:00 FC Pohora   1:4   VĚTRNÍK Adamov
So  17:00 FK Rudná   4:0   NEZMAŘI Šebetov 
So  17:00 TJ Sokol Horní Lhota   4:1   OREL ROCK Boskovice
So  17:00 SK Kněževes 2006   2:2   SK Skalička 2003
Ne 10:00 TJ SOKOL Valchov „B“   8:0   TJ Rudka

 

  9. kolo Domácí       Hosté
20.6./21.6.        
So  17:00 NEZMAŘI Šebetov    4:2   FC Pohora
So  17:00 SK Skalička 2003   5:1   FK Rudná
So  17:00 VĚTRNÍK Adamov   2:1   TJ SOKOL Valchov „B“
So  17:00 TJ Rudka   1:3   TJ Sokol Horní Lhota
So  17:00 OREL ROCK Boskovice   3:5   SK Kněževes 2006

 

10. kolo Domácí       Hosté
29.8./30.8.        
So  17:00 FC Pohora   1:3   TJ SOKOL Valchov „B“
So  17:00 VĚTRNÍK Adamov   3:0   TJ Sokol Horní Lhota
So  17:00 TJ Rudka   2:0   SK Kněževes 2006
So  17:00 SK Skalička 2003   4:2   NEZMAŘI Šebetov 
So  17:00 OREL ROCK Boskovice   1:5   FK Rudná

 

11. kolo Domácí       Hosté
5.9./6.9.          
So  17:00 SK Skalička 2003   0:6   FC Pohora
So  17:00 NEZMAŘI Šebetov    3:2   OREL ROCK Boskovice
So  17:00 FK Rudná   6:1   TJ Rudka
So  17:00 SK Kněževes 2006   1:6   VĚTRNÍK Adamov
So  17:00 TJ Sokol Horní Lhota   2:2   TJ SOKOL Valchov „B“

 

12. kolo Domácí       Hosté
12.9./13.9.        
So  17:00 FC Pohora   2:7   TJ Sokol Horní Lhota
So  17:00 OREL ROCK Boskovice   4:3   SK Skalička 2003
So  17:00 VĚTRNÍK Adamov   2:0   FK Rudná
So  17:00 TJ Rudka   4:5   NEZMAŘI Šebetov 
Ne 10:00 TJ SOKOL Valchov „B“   1:0   SK Kněževes 2006

 

13. kolo Domácí       Hosté
19.9./20.9.        
So  17:00 SK Kněževes 2006   0:1   TJ Sokol Horní Lhota
So  17:00 SK Skalička 2003   4:1   TJ Rudka
So  17:00 NEZMAŘI Šebetov    1:2   VĚTRNÍK Adamov
So  17:00 FK Rudná   6:1   TJ SOKOL Valchov „B“
So  17:00 OREL ROCK Boskovice   6:5   FC Pohora

 

14. kolo Domácí       Hosté
26.9./27.9.        
So  17:00 FC Pohora   2:1   SK Kněževes 2006
So  17:00 TJ Sokol Horní Lhota   0:4   FK Rudná
So  17:00 TJ Rudka   4:2   OREL ROCK Boskovice
So  17:00 VĚTRNÍK Adamov   2:0   SK Skalička 2003
Ne 10:00 TJ SOKOL Valchov „B“   4:1   NEZMAŘI Šebetov

 

15. kolo Domácí       Hosté
3.10./4.10.        
So  16:00 TJ Rudka   4:1   FC Pohora
So  16:00 FK Rudná   4:3   SK Kněževes 2006
So  16:00 SK Skalička 2003   1:1   TJ SOKOL Valchov „B“
So  16:00 NEZMAŘI Šebetov    2:0   TJ Sokol Horní Lhota
So  16:00 OREL ROCK Boskovice   1:8   VĚTRNÍK Adamov

 

16. kolo Domácí       Hosté
10.10./11.10.        
So  16:00 FC Pohora   2:0   FK Rudná
So  16:00 SK Kněževes 2006   3:5   NEZMAŘI Šebetov 
So  16:00 TJ Sokol Horní Lhota   3:1   SK Skalička 2003
So  16:00 VĚTRNÍK Adamov   3:0   TJ Rudka
Ne 10:00 TJ SOKOL Valchov „B“   4:6   OREL ROCK Boskovice

 

17. kolo Domácí       Hosté
17.10./18.10.        
So  16:00 VĚTRNÍK Adamov   8:1   FC Pohora
So  16:00 TJ Rudka   3:2   TJ SOKOL Valchov „B“
So  16:00 NEZMAŘI Šebetov    3:8   FK Rudná
So  16:00 SK Skalička 2003   7:1   SK Kněževes 2006
So  16:00 OREL ROCK Boskovice   0:7   TJ Sokol Horní Lhota

 

18. kolo Domácí       Hosté
24.10./25.10.        
So  16:00 FC Pohora   2:1   NEZMAŘI Šebetov 
So  16:00 FK Rudná   3:2   SK Skalička 2003
So  16:00 SK Kněževes 2006   5:3   OREL ROCK Boskovice
So  16:00 TJ Sokol Horní Lhota   3:1   TJ Rudka
Ne 10:00 TJ SOKOL Valchov „B“   3:2   VĚTRNÍK Adamov

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 11 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz