Úvod » Sezóna 2010 » Divize - výsledky

Rozlosování a výsledky Divize

publikováno 01.04.2013

Zdroj:

http://mkblansko.cz/pages/starsi-rocniky/2010/divize/rozlosovani.php

Chybí jim tam ovšem výsledky 18. až 22.kola

(rudenské jsem dopsal sám)

 

1. kolo

17.4.-18.4.

 

         

So  1600

NORCI Velké Opatovice

 

7 : 3

 

ŽÍZEŇ Petrovice

So  1600

FC Vítějeves

 

2 : 2

 

TJ SOKOL Horní Lhota

So  1600

TJ SOKOL Lysice

 

6 : 0

 

1. FC Žďár  99

So  1600

SOKOL Šebrov

 

0 : 5

 

FK Rudná

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

8 : 3

 

FC PICCOLO Černá Hora

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

1 : 2

 

VĚTRNÍK Adamov

               

  2. kolo

24.4.-25.4.

 

         

So  1600

ŽÍZEŇ Petrovice

 

2 : 2

 

TJ SOKOL Horní Lhota

So  1600

FC PICCOLO Černá Hora

 

3 : 2

 

FC Vítějeves

So  1600

FK Rudná

 

6 : 1

 

FC BRUTAL Kuničky

So  1600

VĚTRNÍK Adamov

 

2 : 1

 

SOKOL Šebrov

So  1600

NORCI Velké Opatovice

 

7 : 3

 

TJ SOKOL Lysice

So  1600

1. FC Žďár  99

 

3 : 1

 

TJ SOKOL Valchov „B“

 

 

 

 

 

 

 

 

  3. kolo

1.5.-2.5.

 

         

So  1700

FC Vítějeves

 

2 : 4

 

FK Rudná

So  1700

TJ SOKOL Horní Lhota

 

3 : 3

 

FC PICCOLO Černá Hora

So  1700

TJ SOKOL Lysice

 

3 : 0

 

ŽÍZEŇ Petrovice

So  1700

SOKOL Šebrov

 

6 : 1

 

1. FC Žďár  99

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

1 : 5

 

NORCI Velké Opatovice

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

2 : 6

 

VĚTRNÍK Adamov

 

 

 

 

 

 

 

 

  4. kolo

8.5.-9.5.

 

         

So  1700

ŽÍZEŇ Petrovice

 

1 : 3

 

FC PICCOLO Černá Hora

So  1700

FK Rudná

 

3 : 0

 

TJ SOKOL Horní Lhota

So  1700

VĚTRNÍK Adamov

 

4 : 1

 

FC Vítějeves

So  1700

NORCI Velké Opatovice

 

6 : 2

 

SOKOL Šebrov

So  1700

1. FC Žďár  99

 

3 : 3

 

FC BRUTAL Kuničky

So  1700

TJ SOKOL Lysice

 

6 : 2

 

TJ SOKOL Valchov „B“

 

 

 

 

 

 

 

 

  5. kolo

15.5.-16.5.

 

         

So  1700

TJ SOKOL Horní Lhota

 

3 : 2

 

VĚTRNÍK Adamov

So  1700

SOKOL Šebrov

 

0 : 2

 

TJ SOKOL Lysice

So  1700

FC PICCOLO Černá Hora

 

0 : 1

 

FK Rudná

So  1700

FC Vítějeves

 

1 : 1

 

1. FC Žďár  99

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

6 : 0

 

ŽÍZEŇ Petrovice

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

2 : 9

 

NORCI Velké Opatovice

 

 

 

 

 

 

 

 

  6. kolo

22.5.-23.5.

 

 

 

 

 

 

So  1700

ŽÍZEŇ Petrovice

 

3 : 0

 

FK Rudná

So  1700

VĚTRNÍK Adamov

 

2 : 0

 

FC PICCOLO Černá Hora

So  1700

1. FC Žďár  99

 

3 : 4

 

TJ SOKOL Horní Lhota

So  1700

NORCI Velké Opatovice

 

4 : 4

 

FC Vítějeves

So  1700

TJ SOKOL Lysice

 

2 : 5

 

FC BRUTAL Kuničky

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

4 : 3

 

SOKOL Šebrov

 

 

 

 

 

 

 

 

  7. kolo

29.5.-30.5.

 

         

So  1700

SOKOL Šebrov

 

1 : 1

 

ŽÍZEŇ Petrovice

So  1700

FK Rudná

 

4 : 0

 

VĚTRNÍK Adamov

So  1700

FC Vítějeves

 

1 : 3

 

TJ SOKOL Lysice

So  1700

TJ SOKOL Horní Lhota

 

1 : 3

 

NORCI Velké Opatovice

So  1700

FC PICCOLO Černá Hora

 

9 : 3

 

1. FC Žďár  99

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

7 : 1

 

TJ SOKOL Valchov „B“

 

 

 

 

 

 

 

 

  8. kolo

5.6.-6.6.

 

         

So  1700

ŽÍZEŇ Petrovice

 

3 : 5

 

VĚTRNÍK Adamov

So  1700

TJ SOKOL Lysice

 

1 : 2

 

TJ SOKOL Horní Lhota

So  1700

NORCI Velké Opatovice

 

4 : 4

 

FC PICCOLO Černá Hora

So  1700

SOKOL Šebrov

 

5 : 2

 

FC BRUTAL Kuničky

So  1700

1. FC Žďár  99

 

0 : 4

 

FK Rudná

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

2 : 1

 

FC Vítějeves

 

 

 

 

 

 

 

 

  9. kolo

12.6.-13.6.

 

         

So  1700

VĚTRNÍK Adamov

 

9 : 0

 

1. FC Žďár  99

So  1700

FC Vítějeves

 

1 : 4

 

SOKOL Šebrov

So  1700

TJ SOKOL Horní Lhota

 

1 : 2

 

TJ SOKOL Valchov „B“

So  1700

FC PICCOLO Černá Hora

 

5 : 3

 

TJ SOKOL Lysice

So  1700

FK Rudná

 

2 : 1

 

NORCI Velké Opatovice

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

3 : 0

 

ŽÍZEŇ Petrovice

 

   

 

 

 

 

 

10. kolo

19.6.-20.6.

 

         

So  1700

ŽÍZEŇ Petrovice

 

0 : 4

 

1. FC Žďár  99

So  1700

NORCI Velké Opatovice

 

6 : 4

 

VĚTRNÍK Adamov

So  1700

SOKOL Šebrov

 

2 : 1

 

TJ SOKOL Horní Lhota

So  1700

TJ SOKOL Lysice

 

0 : 6

 

FK Rudná

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

6 : 1

 

FC PICCOLO Černá Hora

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

1 : 0

 

FC Vítějeves

 

   

 

 

 

 

 

11. kolo

26.6.-27.6.

 

         

So  1700

FC Vítějeves

 

3 : 0

 

ŽÍZEŇ Petrovice

So  1700

TJ SOKOL Horní Lhota

 

3 : 1

 

FC BRUTAL Kuničky

So  1700

FC PICCOLO Černá Hora

 

3 : 3

 

SOKOL Šebrov

So  1700

FK Rudná

 

7 : 1

 

TJ SOKOL Valchov „B“

So  1700

VĚTRNÍK Adamov

 

4 : 2

 

TJ SOKOL Lysice

So  1700

1. FC Žďár  99

 

2 : 7

 

NORCI Velké Opatovice

 

12. kolo

14.8.-15.8.

 

         

So  1700

ŽÍZEŇ Petrovice

 

7 : 4

 

NORCI Velké Opatovice

So  1700

TJ SOKOL Horní Lhota

 

3 : 2

 

FC Vítějeves

So  1700

VĚTRNÍK Adamov

 

2 : 0

 

TJ SOKOL Valchov „B“

So  1700

FK Rudná

 

1 : 1

 

SOKOL Šebrov

So  1700

FC PICCOLO Černá Hora

 

4 : 6

 

FC BRUTAL Kuničky

So  1700

1. FC Žďár  99

 

3 : 5

 

TJ SOKOL Lysice

               

13. kolo

21.8.-22.8.

 

         

So  1700

TJ SOKOL Horní Lhota

 

3 : 1

 

ŽÍZEŇ Petrovice

So  1700

FC Vítějeves

 

0 : 2

 

FC PICCOLO Černá Hora

So  1700

TJ SOKOL Lysice

 

1 : 3

 

NORCI Velké Opatovice

So  1700

SOKOL Šebrov

 

2 : 1

 

VĚTRNÍK Adamov

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

3 : 2

 

FK Rudná

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

3 : 1

 

1. FC Žďár  99

 

 

 

 

 

 

 

 

14. kolo

28.8.-29.8.

 

         

So  1700

ŽÍZEŇ Petrovice

 

1 : 2

 

TJ SOKOL Lysice

So  1700

NORCI Velké Opatovice

 

1 : 1

 

TJ SOKOL Valchov „B“

So  1700

FC PICCOLO Černá Hora

 

7 : 3

 

TJ SOKOL Horní Lhota

So  1700

VĚTRNÍK Adamov

 

2 : 1

 

FC BRUTAL Kuničky

So  1700

FK Rudná

 

4 : 2

 

FC Vítějeves

So  1700

1. FC Žďár  99

 

0 : 5

 

SOKOL Šebrov

 

 

 

 

 

 

 

 

15. kolo

4.9.-5.9.

 

         

So  1700

FC PICCOLO Černá Hora

 

3 : 2

 

ŽÍZEŇ Petrovice

So  1700

TJ SOKOL Horní Lhota

 

0 : 6

 

FK Rudná

So  1700

FC Vítějeves

 

1 : 3

 

VĚTRNÍK Adamov

So  1700

SOKOL Šebrov

 

2 : 0

 

NORCI Velké Opatovice

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

5 : 0

 

TJ SOKOL Lysice

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

3 : 1

 

1. FC Žďár  99

 

 

 

 

 

 

 

 

16. kolo

11.9.-12.9.

 

         

So  1700

ŽÍZEŇ Petrovice

 

2 : 1

 

TJ SOKOL Valchov „B“

So  1700

VĚTRNÍK Adamov

 

3 : 0

 

TJ SOKOL Horní Lhota

So  1700

NORCI Velké Opatovice

 

5 : 8

 

FC BRUTAL Kuničky

So  1700

FK Rudná

 

5 : 1

 

FC PICCOLO Černá Hora

So  1700

TJ SOKOL Lysice

 

4 : 6

 

SOKOL Šebrov

So  1700

1. FC Žďár  99

 

1 : 1

 

FC Vítějeves

 

 

 

 

 

 

 

 

17. kolo

18.9.-19.9.

 

 

 

 

 

 

So  1700

FK Rudná

 

4 : 3

 

ŽÍZEŇ Petrovice

So  1700

FC PICCOLO Černá Hora

 

4 : 8

 

VĚTRNÍK Adamov

So  1700

TJ SOKOL Horní Lhota

 

0 : 1

 

1. FC Žďár  99

So  1700

FC Vítějeves

 

1 : 3

 

NORCI Velké Opatovice

So  1700

SOKOL Šebrov

 

5 : 2

 

TJ SOKOL Valchov „B“

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

4 : 3

 

TJ SOKOL Lysice

 

 

 

 

 

 

 

 

18. kolo

25.9.-26.9.

 

         

So  1700

ŽÍZEŇ Petrovice

 

:

 

SOKOL Šebrov

So  1700

TJ SOKOL Lysice

 

:

 

FC Vítějeves

So  1700

VĚTRNÍK Adamov

 

1:3

 

FK Rudná

So  1700

NORCI Velké Opatovice

 

:

 

TJ SOKOL Horní Lhota

So  1700

1. FC Žďár  99

 

:

 

FC PICCOLO Černá Hora

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

:

 

FC BRUTAL Kuničky

 

 

 

 

 

 

 

 

19. kolo

2.10.-3.10.

 

         

So  1600

VĚTRNÍK Adamov

 

:

 

ŽÍZEŇ Petrovice

So  1600

FK Rudná

 

1:0

 

1. FC Žďár  99

So  1600

FC PICCOLO Černá Hora

 

:

 

NORCI Velké Opatovice

So  1600

TJ SOKOL Horní Lhota

 

:

 

TJ SOKOL Lysice

So  1600

FC Vítějeves

 

:

 

TJ SOKOL Valchov „B“

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

:

 

SOKOL Šebrov

 

 

 

 

 

 

 

 

  20. kolo

9.10.-10.10.

 

         

So  1600

ŽÍZEŇ Petrovice

 

:

 

FC BRUTAL Kuničky

So  1600

SOKOL Šebrov

 

:

 

FC Vítějeves

So  1600

1. FC Žďár  99

 

:

 

VĚTRNÍK Adamov

So  1600

NORCI Velké Opatovice

 

2:2

 

FK Rudná

So  1600

TJ SOKOL Lysice

 

:

 

FC PICCOLO Černá Hora

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

:

 

TJ SOKOL Horní Lhota

 

   

 

 

 

 

 

21. kolo

16.10.-17.10.

 

         

So  1600

FC Vítějeves

 

:

 

FC BRUTAL Kuničky

So  1600

VĚTRNÍK Adamov

 

:

 

NORCI Velké Opatovice

So  1600

FK Rudná

 

7:0

 

TJ SOKOL Lysice

So  1600

FC PICCOLO Černá Hora

 

:

 

TJ SOKOL Valchov „B“

So  1600

TJ SOKOL Horní Lhota

 

:

 

SOKOL Šebrov

So  1600

1. FC Žďár  99

 

:

 

ŽÍZEŇ Petrovice

 

   

 

 

 

 

 

22. kolo

23.10.-24.10.

 

         

So  1600

ŽÍZEŇ Petrovice

 

:

 

FC Vítějeves

So  1600

NORCI Velké Opatovice

 

:

 

1. FC Žďár  99

So  1600

SOKOL Šebrov

 

:

 

FC PICCOLO Černá Hora

So  1600

TJ SOKOL Lysice

 

:

 

VĚTRNÍK Adamov

Ne 1000

TJ SOKOL Valchov „B“

 

1:0

 

FK Rudná

Ne 1000

FC BRUTAL Kuničky

 

:

 

TJ SOKOL Horní Lhota

 

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 11 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz