2.kolo - FK Rudná - ARTÉZIE Štěchov 2:0 (1:0)

publikováno 21.04.2013

Po boji nakonec vydřené dvoubrankové vítězství.

Příroda se nakonec umoudřila a tak jsme první domácí zápas letošní sezóny mohli odehrát opravdu doma, na hřišti v Rudné. Nicméně nás po nočním dešti čekal opět velice težký terén. Začátek utání byl z naší strany opět velmi neurovnaný a jen díky velkému štěstí jsme nebyli potrestáni brankou. Zhruba po deseti minutách se konečně naše hra urovnala a začali jsme si pomalu vypracovávat šance. První gól zápasu padl po rychlém autu Slávka Panduly, který perfektně našel nabíhající Tomáše Hlavenku a ten poslal míč do sítě. Bohužel jsme i nadále pokračovali ve spíše nervozním výkonu, hosté toho však i díky dobře chytajícím Milanu Pokorném nevyužili. Ze začátku druhého poločasu jsme opět předvedli několik zaváhání, Tomáš Hlavenka dokonce zachraňoval míč na brankové čáře za již překonaným Milanem. Hosté však žádnou svou příležitost nakonec neproměnili, naopak klid na naše kopačky přinesl Slávek Pandula, který po sólu z půlky hřiště po perfektní kolmici našeho brankáře prostřelil vyběhnuvšího gólmana Artézie. Pak už jsme až do konce zápas kontrolovali, hosty  jsme do vyložené šance nepustili. Od nás celkově velmi neurovnaný a nervózní výkon, proti dobře hrajícímu soupeři. Oproti minulému zápasu k nám štěstěna obrátila svou příznivější tvář.

FK Rudná - ARTÉZIE Štěchov 2:0 (1:0)

Góly FK Rudná:  Tomáš Hlavenka, Slávek Pandula

M.Pokorný – T.Hlavenka, M.Švancara, L.Zelený – L.Pandula, L.Bárta– J.Zelený, M.Kunc, S.Pandula