Úvod » Sezóna 2013 » 3.liga - články o zápasech

3.kolo - FC Spešov - FK Rudná 2:0 (0:0)

publikováno 28.04.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

I z druhého letošního výjezdu se vracíme bez bodu.

V rámci 3.kola ligové soutěže nás domácí Spešov přivítal na své prosívce, která se spíš tvářila jako beton. Do zápasu nastoupili i naši dva nepravidelní hráči Radek Mikolín a Míša Navrátil. Jejich účast byla znát, oba patřili k tomu nejlepšímu, co utkání nabídlo. Oba soupeři začali velmi aktivně, akce stídala akci, diváci se museli královsky bavit. Do vedení mohl jít náš tým, Honza Zelený však lobem přes brankáře mířil pouze do břevna, od něhož se míč odrazil přesně na brankovou čáru a pak ven do hřiště. Domácí svou velkou šanci nevyužili zhruba ve 20.minutě první půle, když šel po chybě v naší obraně útočník domácích sám na Mildu Pokorného, ten však bravurním zákrokem domácího borce vychytal. Téměř vzápětí  po perfektním uvolnění vypálil Radek Mikolín, avšak i domáci brankář přispěchal s výborným zákrokem. Utkání i nadále pokračovalo v rychlém tempu, nás do poločasu ješě dvakrát podžel vynikající Milda v bráně, my jsme své slibnější šance řešili častěji bohužel příliš ustrašeně. Ve druhém poločase na nás domácí vlítli a náš spánek potrestali dvěma slepenými góly. První padl téměř po rozehrávce, kdy kombinaci domácí zakončili ranou do dolního rohu branky. Druhý gól padl téměř vzápětí, kdy si po pár něšťastných odrazech našel volný míč pozorný útočník domácích a poslal jej do prázdné branky. Teprve pak se náš tým probudil, pozorně hrající Spešov však výborně bránil a sám hrozil z častých brejků. Zbytek zápasu se pak odehrával spíše v naší režii, ale ani platonická převaha nám štěstí nepřinesla. Domácí se předvedli ve velmi dobrém světle, podali výborný výkon. Ale ani náš tým rozhodně nezklamal a nemá se za co stydět. Divákům se předvedená hra rozhodně musela líbit, i když někteří domácí "fans" se sřejmě umí spokojit jen s urážením hráčů soupeře. V náš neprospěch rozhodla chvilková ztráta koncentrace na začátku druhé půle.  

 

FC Spešov - FK Rudná  2:0 (0:0)

Sestava FK Rudná:

M.Pokorný – T.Hlavenka, L.Pandula – M.Navrátil, L.Bárta– J.Zelený, R.Mikolín, J.Žahour, S.Pandula

Fotky ze zápasu: http://fkrudna.rajce.idnes.cz/3.liga_FC_Spesov_-_FK_Rudna/

Obrázky k článku

Komentáře

Přispívat do diskuze mohou jen přihlášení uživatelé.

V diskuzi není zatím žádný příspěvek

Kalendář akcí

« 12 / 2022 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akceTento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery