4.kolo - FK Rudná - TJ Sokol Lhota Rapotina 2:1 (1:1)

publikováno 05.05.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Utrápené a ubojované vítězství, o němž rozhodla šťastná střela Slávka Panduly z úvodu druhého poločasu.

Tentokrát se nás k zápasu sešlo o něco více než při středečním pohárovém duelu. Průběh utkání byl náš klasický domácí - hrozně chceme, bojujeme, ale je to pořád strašná křeč. V úvodu utkání jsme byli jasně lepším týmem, bohužel zahazování šancí se pomalu stává naším poznávacím znamením. Do branky nespadly střelecké pokusy Honzy Zeleného, Marti Kunce nebo Slávka Panduly. Ujala se tak až poměrně nenápadná střela z velkého úhlu, kterou na branku Lhoty Rapotiny vyslal Lukáš Bárta a poslal naše barvy do zaslouženého vedení. To však nemělo dlouhého trvání, když jsme téměř vzápětí propadli v obraně a hosté svou první šanci využili beze zbytku - 1:1. Hra se tímto gólem velmi vyrovnala, Milan Pokorný předvedl několik velmi dobrých zákroků. Do vedení nás mohl po hezké akci poslat Slávek Pandula, branku však v jasné příležitosti minul. Svůj střelecký zápis si však schoval na záčatek duhé půle, kdy utěšenou a nenápadnou střelou téměř z půlky hřiště vrátil Rudné vedení. Tempo hry nabralo na obrátkách, hosté se začali tlačit do útoku, hrálo se nahoru-dolů. My jsme své šance po brejcích využít nedokázali (Libor Pandula, Martin Kunc,...), na straně druhé nás zachránila tyč a perfektní zákroky Milana, který opět držel nad vodou celý tým. Svůj nejlepší zákrok si schoval na samý konec zápasu, kdy hosté využili našeho nedůsledného bránění - útočník hostů předložil křižnou přihrávku přes celé brankoviště na nabíhajícho obránce, jehož bombu však Milda neskutečným zákrokem odvrátil na aut. Bylo to upracované a možná i šťastné vítězství. Na to se historie ale ptát nebude, i z druhého domácího zápasu máme tři body. Kaňkou však zůstávává zranění hostujícího brankáře po tvrdém, ale nezaviněném střetu s Tomášem Hlavenkou. Přejeme mu brzké uzdravení.

FK Rudná - TJ Sokol Lhota Rapotina 2:1 (1:1)

Góly FK Rudná: L.Bárta, S.Pandula

ŽK: J.Zelený

M.Pokorný – T.Hlavenka, R.Henčl, M.Švancara – L.Pandula, L.Bárta– J.Zelený, M.Kunc, S.Pandula