5.kolo - TJ SOKOL Křetín – FK Rudná 2:2 (1:1)

publikováno 13.05.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

Velmi pohledný zápas začali na podmáčeném křetínském pažitu lépe domácí, ovšem Rudná dokázala rychle srovnat krok a stala se lepším týmem. Bohužel jsme opět nedokázali využít velkých šancí a domácí nás za to potrestali vlastně z jediné pološance. Lukáš Bárta nedůsledností přišel o míč, obránce Křetína dělovkou prostřelil skrumáž těl a vymetl šibenici naší branky. Domácí pak na chvilku převzali otěže zápasu a vytvořili si dvě dobré šance, z nichž se ovšem gólově neurodilo. Po nepříjemné pětiminutovce pozvedl svoje i rudenské sebevědomí Lukáš Bárta, který svou střílenou přihrávku otřel o nohy stínující Radka Mikolína. Gólman domácích nestačil reagovat, srovnáno na 1:1. Krátce na to měl po nádherné akci velkou možnost Roman Henčl, křetínský brankář však tentokrát vytáhl bravurní zákrok. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, domácí byli pod velkým tlakem. Vedoucí trefa pak na sebe nenechala dlouho čekat, po další hezké akci se prosadil Míša Navrátil. I nadále jsme soupeře přehrávali a vytvářeli si brankové příležitosti, bohužel však buď zvonili tyče a břevna (R.Henčl, R.Mikolín) nebo zasáhl dobře chytající domácí gólman, a nebo jsme situaci řešili příliš zbrkle. Domácí si žádnou vyloženou šanci nevytvořili. Bohužel tři minuty před koncem zápasu rozhodla chvilková ztráta koncentrace v naší obraně. Domácí rozhodčí nechal pokračovat ve hře po jasném skluzu, my jsme začali zbytečně diskutovat a Křetín naši nedisciplinovanost potrestal vyrovnávacím gólem. Škoda ztráty dvou bodů, poprvé jsme proti velice silnému soupeři byli na jeho domácí půdě jasně lepším týmem.

TJ SOKOL Křetín – FK Rudná  2:2 (1:1)

Góly FK Rudná:  R.Mikolín, M.Navrátil

M.Pokorný – T.Hlavenka, L.Pandula, M.Švancara - M.Navrátil, L.Bárta – S.Pandula, R.Mikolín, R.Henčl

Fotky ze zápasu: http://fkrudna.rajce.idnes.cz/3.liga_TJ_SOKOL_Kretin_-_FK_Rudna/