Úvod » Ostatní události

MINI turnaj v malé kopané 5.7.2013

publikováno 10.07.2013 (aktualizováno 10.09.2013)

V pátek 5.7 se na našem hřišti odehrál MINI turnaj v malé kopané. K vzájemným zápasům nastoupili týmy VÝBĚR RUDNÁ, TJ KŘENOV, RYCHLÝ PRACHY A KVIDO TÝM.  Hrálo se systémem každý s každým, zápas po 30-ti minutách. VÝBĚR Rudné skončil na druhém místě, když nejprve porazil RYCHLÝ PRACHY 2:0, poté podlehl mistrům světa TJ KŘENOV 0:1 a nakonec po střeleckém koncertu deklasoval KVIDO TÝM 6:0. O vítězi turnaje tak rozhodl pouze vzájemný zápas hráčů třetitřídního TJ Křenov proti našemu VÝBĚRU, který jako vždy nedokázal z asi dvouset gólových příležitostí vytěžit byť jen jediný gól. Střeleckou impotenci pak soupeř potrestal gólem z jediné své šance.  Diváci byli svědky lítých bojů, někteří hráči turnaj brali jako malou Ligu Mistrů, náš tým byl ve svém hojném počtu sedmi lidí rád, že to všechno relativně ve zdraví přežil. Po konci turnaje si každý tým vyzvedl pohár, vystříkalo se šampaňské a mohl se sledovat doplňkový program celého dne.

V prvním zápase změřili své síly staří páni Rudné a TJ Křenov. Utkání skončilo jasným výsledkem 6:0 pro Křenov, za který nastoupili samí bývalí i současní fotbalisté. Tým Rudné se poskládal všelijak, po různých omluvenkách musel být doplněn o hráče z Moravské Chrastové. Utkání bylo jednoznačnou záležitostí, všichni jej přežili ve zdraví, pobavili se a po zápase spolu vypili nejeden rum (a o žízeň šlo především).

V utkání druhém pak proti sobě nastoupily dívky a ženy obou „spřátelených“ vesnic a nutno podotknout, že hráčky Rudné byly jasně lepší a nedaly Křenovským žádnou šanci. Po famózním výkonu soupeřky pokořili výhrou 2:0.

Po skončení programu následovala diskotéka, která se protáhla do pozdních nočních hodin. Poděkování patří pořadatelům turnaje za celkovou organizaci a zajištění občerstvení a cen, dále pak panu Střechovi,který odpískal až na jednu výjimku všechny zápasy, rovněž panu Peterkovi, který byl rozhodčím v jednom zápase a nakonec i všem zúčastněným za sportovně strávený den.

Výsledky:

Celkové pořadí turnaje:

1. TJ Křenov – 9 bodů
  2. VÝBĚR Rudná – 6 bodů
  3. RYCHLÝ PRACHY – 3 body
  4. KVIDO TÝM – 0 bodů

Staří páni: Rudná – TJ Křenov 0:6

Ženy: Rudná – Křenov 2:0

VÝBĚR Rudné tvořili:

Lukáš Bárta (odchytal 2 zápasy, na poslední nastoupil v útoku)

Tomáš Hlavenka (nejlepší střelec týmu na turnaji – 4 góly)

Lukáš Zelený