Úvod » Ostatní události

Rozlučka ze sezónou, vyhlášení výsledků ankety Fotbalista sezóny FK Rudná

publikováno 04.11.2013 (aktualizováno 14.04.2014)

V sobotu 2.11. proběhlo v sále rudenského kulturního domu slavnostní rozloučení s úspěšnou sezónou 2013. Účast byla hojná, zamrzela pouze malá účast obyvatel Rudné (ty však úspěšně nahradili fanoušci i zvědavci z okolních obcí). Jako DJ zasedl k PC novopečený otec Václav Jachan, kterému tímto gratulujeme a přejeme celé rodině hodně zdraví.

V průběhu večera bylo předáno několik různých ocenění:

- nejlepšímu střelci týmu Lukáši Bártovi (14 gólů)

- naší gril mama Kateřině Supperové

- za pomoc při brigádách panu Stanislavu Pandulovi nejstaršímu, panu Felixi Schlögelovi a Jarkovi Schlögelovi

- nejvěrnějšímu fanouškovi Honzovi Vašíčkovi s rodinou

- za provoz internetových stránek klubu Honzovi Zelenému (díky předsedo :-))

Vedení týmu pak ocenilo týmovými čepicemi všechny hráče FK Rudná.

Zároveň došlo k vyhlášení výsledků fanouškovské ankety Fotbalista sezóny FK Rudná. Hlasovací lístky vyplnilo při posledním domácím zápase 51 fanoušků, kteří určili jednoznačným vítězem Radka Mikolína, který se tak stal prvním držitelem tohoto doufejme v budoucnu tradičního ocenění.

Výsledky ankety:

Celkově shrnuto se rozlučka povedla stejně dobře jako premiérová sezóna ve třetí lize - přítomní se bavili hluboko do noci a i když to někteří z nich odnesli minimálně nedělním bolehlavem, věříme, že si sobotní večer užili. Doufejme, že stejně dobrou náladu budeme mít i po sezóně 2014. Držte nám v ní palce.

Fotogalerii z rozlučky najdete zde.