Úvod » Ostatní události

Přípravné utkání - FK Rudná vs KAMNÁŘI Študlov 6:1 (2:0)

publikováno 07.03.2015

První letošní setkání členů týmu proběhlo pouhých 14 dní před ostrým startem sezóny a na sehranosti to bylo více než znát. Do utkání hraného na UP v Březové nad Svitavou, nastoupila i potenciální posila do útočných řad týmu, věkem dorostenec ze Slovanu M.Třebová, Jakub Ševčík. Postavil se do prostřed pole a dvěma vstřelenými góly a asistencí rozhodně ukázal, že má týmu co nabídnout. Uvidíme, zda-li bude spolupráce pokračovat, snad bude mít Jakub chuť našemu týmu pomoci. U Kamnářů bylo vidět, že v zimě poctivě chodili do tělocvičny, přece jen naběháno něco mají. U nás se projevila větší zkušenost a klid v koncovce. Skóre až tak příliš neodpovídá průběhu zapásu. Študlováci nastřelili dvě tyče a dvěma neskutečnými zákroky se blýskl M.Pokorný. Na druhou stranu i my měli řadu šancí, kdy dobře zasahoval brankář "hostů". K zápasu jinak není moc co komentovat, typický první zápas v nové sezóně, kdy se tým hledá.

J.Ševčík 2, M.Kunc 2, L.Bárta, L.Zelený

M.Pokorný - L.Pandula, R.Henčl, L.Zelený - L.Bárta, J.Ševčík - J.Zelený, S.Pandula, M.Kunc