Úvod » Sezóna 2016 » Rozpis zápasů - 2.liga

Rozpis zápasů

publikováno 08.03.2016 (aktualizováno 24.10.2016)

Rozlosování a výsledky ligové soutěže

1. kolo So 26. + Ne 27. března
So 16:00    St.B Jabloňany 2 : 5  BC-ČERVÁNKY Rájec
So 16:00    AJETO Adamov  2 : 2  FC Žďárná
So 16:00    AC Kozárov  5 : 2  FK Rudná
So 16:00    DKS KOPEČEK Rájec  3 : 0  SOKOL Šebrov
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  7 : 3  FC DYNAMO Čížovky
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  3 : 3  FC Šebetov

2. kolo So 9. + Ne 10. dubna
So 16:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  3 : 1  SOKOL Šebrov
So 16:00    FK Rudná  2 : 2  TJ SOKOL Křetín
So 16:00    St.B Jabloňany  2 : 5  AJETO Adamov
So 16:00    FC Šebetov  4 : 6  AC Kozárov
So 16:00    FC Žďárná  2 : 3  ARSENAL Lomnice
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  1 : 4  DKS KOPEČEK Rájec

3. kolo  So 23. + Ne 24. dubna
So 16:00    AJETO Adamov  1 : 3  BC-ČERVÁNKY Rájec
So 16:00    AC Kozárov  3 : 3  FC Žďárná
So 16:00    DKS KOPEČEK Rájec  2 : 0  FK Rudná
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  3 : 3  FC Šebetov
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  4 : 2  St.B Jabloňany
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  4 : 4  FC DYNAMO Čížovky

4. kolo So 30. dubna + Ne 1. května
So 16:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  2 : 4  FC DYNAMO Čížovky
So 16:00    AJETO Adamov  1 : 3  ARSENAL Lomnice
So 16:00    FC Šebetov  5 : 2  DKS KOPEČEK Rájec
So 16:00    FC Žďárná  1 : 1  TJ SOKOL Křetín
So 16:00    St.B Jabloňany  0 : 11  AC Kozárov
So 16:00    FK Rudná  5 : 0  SOKOL Šebrov

5. kolo So 7. + Ne 8. května
So 17:00    AC Kozárov  6 : 1  AJETO Adamov
So 17:00    DKS KOPEČEK Rájec  8 : 0  FC Žďárná
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  2 : 2  St.B Jabloňany
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  1 : 5  FK Rudná
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  4 : 0  FC Šebetov
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  0 : 1  BC-ČERVÁNKY Rájec

6. kolo So 14. + Ne 15. května
So 17:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  1 : 1  FK Rudná
So 17:00    FC Šebetov  5 : 1  FC DYNAMO Čížovky
So 17:00    FC Žďárná  2 : 2  SOKOL Šebrov
So 17:00    St.B Jabloňany  0 : 3  DKS KOPEČEK Rájec
So 17:00    AJETO Adamov  1 : 3  TJ SOKOL Křetín
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  4 : 0  AC Kozárov

7. kolo So 21. + Ne 22. května
So 17:00    FK Rudná  1 : 5  FC Šebetov
So 17:00    AC Kozárov  7 : 1  BC-ČERVÁNKY Rájec
So 17:00    DKS KOPEČEK Rájec  6 : 2  AJETO Adamov
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  8 : 1  St.B Jabloňany
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  1 : 2  ARSENAL Lomnice
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  4 : 1  FC Žďárná

8. kolo So 4. + Ne 5. června
So 17:00    AC Kozárov  1 : 5  TJ SOKOL Křetín
So 17:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  1 : 4  FC Šebetov
So 17:00    FC Žďárná  0 : 1  FK Rudná
So 17:00    St.B Jabloňany  3 : 2  FC DYNAMO Čížovky
So 17:00    AJETO Adamov  1 : 1  SOKOL Šebrov
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  1 : 1  DKS KOPEČEK Rájec

9. kolo So 11. + Ne 12. června
So 17:00    FK Rudná  1 : 0  St.B Jabloňany
So 17:00    DKS KOPEČEK Rájec  1 : 1  AC Kozárov
So 17:00    FC Šebetov  1 : 1  FC Žďárná
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  6 : 4  AJETO Adamov
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  1 : 0  BC-ČERVÁNKY Rájec
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  0 : 6  ARSENAL Lomnice

10. kolo So 18. + Ne 19. června
So 17:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  9 : 3  FC Žďárná
So 17:00    St.B Jabloňany  1 : 3  FC Šebetov
So 17:00    AJETO Adamov  2 : 0  FK Rudná
So 17:00    AC Kozárov  6 : 1  SOKOL Šebrov
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  4 : 2  DKS KOPEČEK Rájec
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  8 : 1  FC DYNAMO Čížovky

11. kolo So 25. + Ne 26. června
So 17:00    DKS KOPEČEK Rájec  0 : 1  BC-ČERVÁNKY Rájec
So 17:00    FC Šebetov  1 : 4  AJETO Adamov
So 17:00    FK Rudná  2 : 5  ARSENAL Lomnice
So 17:00    FC Žďárná  3 : 4  St.B Jabloňany
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  3 : 5  TJ SOKOL Křetín
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  3 : 1  AC Kozárov

12. kolo So 13. + Ne 14. srpna
So 17:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  2 : 1  St.B Jabloňany
So 17:00    FC Žďárná  3 : 4  AJETO Adamov
So 17:00    FK Rudná  2 : 3  AC Kozárov
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  1 : 3  TJ SOKOL Křetín
Ne 10:00    FC Šebetov  1 : 4  ARSENAL Lomnice
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  3 : 1  DKS KOPEČEK Rájec

13. kolo So 20. + Ne 21. srpna
So 17:00    AJETO Adamov  5 : 0 (K)  St.B Jabloňany
So 17:00    DKS KOPEČEK Rájec  6 : 2  FC DYNAMO Čížovky
So 17:00    AC Kozárov  4 : 0  FC Šebetov
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  2 : 2  FK Rudná
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  3 : 5  FC Žďárná
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  6 : 2  BC-ČERVÁNKY Rájec

14. kolo So 27. + Ne 28. srpna
So 17:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  3 : 0  AJETO Adamov
So 17:00    FC Žďárná  3 : 3  AC Kozárov
So 17:00    St.B Jabloňany  0 : 0  ARSENAL Lomnice
So 17:00    FC Šebetov  1 : 2  TJ SOKOL Křetín
So 17:00    FK Rudná  5 : 0 (K)   DKS KOPEČEK Rájec
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  3 : 4  SOKOL Šebrov

15. kolo So 3. + Ne 4. září
So 17:00    AC Kozárov  4 : 3  St.B Jabloňany
So 17:00    DKS KOPEČEK Rájec  3 : 1  FC Šebetov
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  14 : 0  AJETO Adamov
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  5 : 0 (K)  FC Žďárná
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  5 : 3  BC-ČERVÁNKY Rájec
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  1 : 4  FK Rudná

16. kolo So 10. + Ne 11. září
So 17:00    AJETO Adamov  5 : 0 (K)  AC Kozárov
So 17:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  1 : 3  ARSENAL Lomnice
So 17:00    St.B Jabloňany  0 : 1  TJ SOKOL Křetín
So 17:00    FK Rudná  5 : 0 (K)  FC DYNAMO Čížovky
So 17:00    FC Šebetov  5 : 2  SOKOL Šebrov
So 17:00    FC Žďárná  3 : 6  DKS KOPEČEK Rájec

17. kolo So 17. + Ne 18. září
So 17:00    AC Kozárov  0 : 3  ARSENAL Lomnice
So 17:00    FK Rudná  3 : 3  BC-ČERVÁNKY Rájec
So 17:00    DKS KOPEČEK Rájec  4 : 1  St.B Jabloňany
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  4 : 3  FC Šebetov
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  3 : 1  FC Žďárná
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  5 : 2  AJETO Adamov

18. kolo So 24. + Ne 25. září
So 17:00    FC Žďárná  6 : 0  FC DYNAMO Čížovky
So 17:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  1 : 7  AC Kozárov
So 17:00    AJETO Adamov  3 : 1  DKS KOPEČEK Rájec
So 17:00    St.B Jabloňany  2 : 1  SOKOL Šebrov
So 17:00    FC Šebetov  4 : 3  FK Rudná
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  3 : 1  TJ SOKOL Křetín

19. kolo So 1. + Ne 2. října
So 16:00    FC Šebetov  1 : 2  BC-ČERVÁNKY Rájec
So 16:00    FK Rudná  2 : 5  FC Žďárná
So 16:00    DKS KOPEČEK Rájec  3 : 3  ARSENAL Lomnice
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  5 : 1  St.B Jabloňany
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  3 : 3  AJETO Adamov
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  4 : 1  AC Kozárov

20. kolo So 8. + Ne 9. října
So 16:00    St.B Jabloňany  1 : 3  FK Rudná
So 16:00    FC Žďárná  5 : 1  FC Šebetov
So 16:00    AC Kozárov  5 : 2  DKS KOPEČEK Rájec
So 16:00    AJETO Adamov  5 : 0 (K)  FC DYNAMO Čížovky
So 16:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  2 : 1  TJ SOKOL Křetín
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  5 : 1  SOKOL Šebrov

21. kolo So 15. + Ne 16. října
So 16:00    FC Žďárná  5 : 0  BC-ČERVÁNKY Rájec
So 16:00    FC Šebetov  3 : 1  St.B Jabloňany
So 16:00    DKS KOPEČEK Rájec  1 : 3  TJ SOKOL Křetín
So 16:00    FK Rudná  5 : 1  AJETO Adamov
Ne 10:00    FC DYNAMO Čížovky  2 : 2  ARSENAL Lomnice
Ne 10:00    SOKOL Šebrov  3 : 3  AC Kozárov

22. kolo So 22. + Ne 23. října
So 16:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  2 : 1  DKS KOPEČEK Rájec
So 16:00    AJETO Adamov  1 : 4  FC Šebetov
So 16:00    St.B Jabloňany  5 : 1  FC Žďárná
So 16:00    AC Kozárov  2 : 5  FC DYNAMO Čížovky
Ne 10:00    TJ SOKOL Křetín  2 : 2  SOKOL Šebrov
Ne 10:00    ARSENAL Lomnice  2 : 1  FK Rudná

Kalendář akcí

« 11 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz