Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezóna 2016 » 2.liga - články o zápasech

3.kolo 2.MEVASPORT ligy: DKS KOPEČEK Rájec - FK Rudná 2:0 (1:0)

publikováno 25.04.2016

Smolný zápas kapitána T.Hlavenky odstartovala 3.minuta, kdy ve 100% šanci mířil těsně vedle. Odpovědí domácích bylo téměř vzápětí nejprve otestování pevnosti tyče naší brány a minutu poté i vstřelení úvodní branky utkání po zaváhání právě našeho kapitána. S postupujícím časem pak na naše dvě nadějné šance Rájec odpověděl dalším odpálením projektilu směr tyč rudenské brány, což (jak se později ukázalo) jako zábava vystačilo až do konce poločasu.

Dvě velké šance Kopečku a třetí nastřelená tyč orámovaly úvod druhé půle, než převzala iniciativu rudenská sestava. Nejblíž vyrovnání byl znovu T.Hlavenka, který ale v další tutovce pálil mimo odkrytou bránu. Mírná územní převaha nakonec přišla vniveč, naopak kalich hořkosti vypil náš kapitán až do dna, neboť po jeho zbytečné ztrátě koncentrace v závěru utkání domácí pečetili na konečných 2:0.

Velké hřiště nám vyhovuje, bohužel nás sráží individuální chyby. Tak už to holt v kolektivním sportu bývá, teď už je ovšem potřeba udržet nejen nervy na uzdě, ale rovněž začít naplno bodovat. Velice dobrý výkon podala nová posila týmu, S.Dušek. Snad nezůstane pouze u jednoho odehraného zápasu.