Úvod » Sezóna 2016 » 2.liga - články o zápasech

19.kolo 2.MEVASPORT ligy: FK Rudná - FC Žďárná 2:5 (1:3)

publikováno 01.10.2016

Tak to se opravdu nepovedlo. 4 hráči na střídání na domácí straně, hostů pouze 1 a přesto si po zásluze odváží tři body. V rudenském dresu (čest vyjímkám) se hrálo bez nasazení, bojovnosti, odpovědnosti, tudíž ingrediencí, které byly přítomny měrou vrchovatou na straně protivníkově. V úvodu se sice prosadil T.Hlavenka po precizním pasu J.Zeleného, pak už ale stříleli pouze hosté. Branky jako přes kopírák a evidentní paralela s minulým zápasem v Šebetově - špatné bránění a laciné chyby, z nichž rezultovaly celkem 3 branky Žďárné.

Druhá půle byla sice opticky v režii Rudné, nicméně hosté se i s početním hendikepem stále dobře a s lehkostí pohybovali. Po dalších chybách se skóre dostalo až k hrozivému stavu 1:5, což už hraničilo s ostudou. Tu nakonec kosmeticky upravil svým gólem M.Ryšavý, ale tím jen zmírnil zmar a potupu hráčů v zelenočerném.

Bohužel naprosto zasloužená prohra v zápase, o němž nelze napsat nic pozitivního. Hosté jednoznačně lepší ve všech aspektech hry. Smutný jest aktuální pohled na hřiště...

T.Hlavenka, M.Ryšavý

M.Pokorný - L.Pandula, T.Hlavenka, L.Zelený - J.Bubeník, J.Gajdošech, M.Ryšavý, J.Zelený - L.Bárta, L.Kalod