Úvod » Sezóna 2017 » Rozpis zápasů - 2.liga

Rozpis zápasů

publikováno 18.03.2017 (aktualizováno 23.10.2017)

Rozlosování a výsledky ligové soutěže

1. kolo Domácí So 1. + Ne 2. dubna 
So 16:00    FC SAMPDORIA Poříčí  6 : 0  DKS KOPEČEK Rájec
So 16:00    FC Světlá  0 : 1  AJETO Adamov
So 16:00    AC Kozárov  0 : 5  FC ALUPO Dolní Lhota
So 16:00    PentaCo Boskovice  10 : 0  SOKOL Šebrov
So 16:00    FC Šebetov   0 : 1  FK Rudná
So 16:00    BC-ČERVÁNKY Rájec  0 : 3   FC DYNAMO ČÍŽOVKY 

2. kolo Domácí So 8. + Ne 9. dubna 
So 1600 DKS KOPEČEK Rájec 4 : 0 FC DYNAMO ČÍŽOVKY
So 1600 FK Rudná 0 : 0 BC ČERVÁNKY Rájec 
So 1600 SOKOL Šebrov  0 : 5 FC Šebetov 
So 1600 FC SAMPDORIA Poříčí 3 : 2 FC Světlá
So 1600 AJETO Adamov 1 : 0 AC Kozárov 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 0 : 2 PentaCo Boskovice 

3. kolo Domácí So 22. + Ne 23. dubna 
So 1600 FC Světlá 1 : 2 DKS KOPEČEK Rájec
So 1600 AC Kozárov 0 : 4 FC SAMPDORIA Poříčí
So 1600 PentaCo Boskovice 5 : 0 AJETO Adamov
So 1600 FC Šebetov 3 : 1 FC ALUPO Dolní Lhota
So 1600 BC ČERVÁNKY Rájec 0 : 0 SOKOL Šebrov
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 3 : 2 FK Rudná

4. kolo Domácí So 6. + Ne 7. května
So 1700 DKS KOPEČEK Rájec 4 : 2 FK Rudná
So 1700 SOKOL Šebrov 1 : 2 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 
So 1700 FC Světlá 5 : 1 AC Kozárov  
So 1700 AJETO Adamov 1 : 0 FC Šebetov 
So 1700 FC SAMPDORIA Poříčí 1 : 2 PentaCo Boskovice
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 7 : 1 BC ČERVÁNKY Rájec 

5. kolo Domácí So 13. + Ne 14. května
So 1700 AC Kozárov 1 : 2 DKS KOPEČEK Rájec 
So 1700 PentaCo Boskovice 1 : 3 FC Světlá 
So 1700 FC Šebetov 0 : 1 FC SAMPDORIA Poříčí 
So 1700 BC ČERVÁNKY Rájec 2 : 2 AJETO Adamov 
So 1700 FK Rudná 4 : 3 SOKOL Šebrov 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 4 : 8 FC ALUPO Dolní Lhota 

6. kolo Domácí So 20. + Ne 21. května
So 1700 DKS KOPEČEK Rájec 4 : 0 SOKOL Šebrov 
So 1700 AC Kozárov 1 : 0 PentaCo Boskovice
So 1700 AJETO Adamov 1 : 0 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 
So 1700 FC SAMPDORIA Poříčí 5 : 0 BC ČERVÁNKY Rájec 
So 1700 FC Světlá 3 : 2 FC Šebetov 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 3 : 2 FK Rudná 

7. kolo Domácí So 27. + Ne 28. května 
So 1700 PentaCo Boskovice 3 : 1 DKS KOPEČEK Rájec 
So 1700 FC Šebetov 3 : 1 AC Kozárov 
So 1700 BC ČERVÁNKY Rájec 0 : 4 FC Světlá 
So 1700 SOKOL Šebrov 1 : 1 FC ALUPO Dolní Lhota 
So 1700 FK Rudná 1 : 0 AJETO Adamov 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 6 : 3 FC SAMPDORIA Poříčí 

8. kolo Domácí So 3. + Ne 4. června
So 1700 DKS KOPEČEK Rájec 1 : 2 FC ALUPO Dolní Lhota 
So 1700 AJETO Adamov 5 : 0 (K) SOKOL Šebrov
So 1700 FC SAMPDORIA Poříčí 2 : 0 FK Rudná 
So 1700 FC Světlá 2 : 3 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 
So 1700 AC Kozárov 2 : 0 BC ČERVÁNKY Rájec 
So 1700 PentaCo Boskovice 2 : 0 FC Šebetov 

9. kolo Domácí So 10. + Ne  11. června
So 1700 FC Šebetov 0 : 10 DKS KOPEČEK Rájec 
So 1700 BC ČERVÁNKY Rájec 1 : 2 PentaCo Boskovice 
So 1700 SOKOL Šebrov 3 : 3 FC SAMPDORIA Poříčí  
So 1700 FK Rudná 5 : 2 FC Světlá 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 2 : 0 AC Kozárov 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 2 : 1 AJETO Adamov  

10. kolo Domácí So  17. + Ne  18. června
So 1700 DKS KOPEČEK Rájec 0 : 0 AJETO Adamov 
So 1700 FC SAMPDORIA Poříčí 2 : 10 FC ALUPO Dolní Lhota
So 1700 FC Světlá 0 : 1 SOKOL Šebrov 
So 1700 AC Kozárov 2 : 1 FK Rudná 
So 1700 PentaCo Boskovice 1 : 3 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 
So 1700 FC Šebetov 2 : 1 BC ČERVÁNKY Rájec 

11. kolo Domácí So 24. + Ne 25. června 
So 1700 BC ČERVÁNKY Rájec 1 : 1 DKS KOPEČEK Rájec 
So 1700 AJETO Adamov 2 : 2 FC SAMPDORIA Poříčí 
So 1700 FK Rudná 2 : 2 PentaCo Boskovice
So 1700 SOKOL Šebrov 2 : 1 AC Kozárov 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 5 : 0 (K) FC Světlá 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 3 : 0 FC Šebetov 

12. kolo Domácí So 12. + Ne 13. srpna 
So 1700 DKS KOPEČEK Rájec 1 : 1 FC SAMPDORIA Poříčí 
So 1700 AJETO Adamov 0 : 1 FC Světlá 
So 1700 FK Rudná 2 : 1 FC Šebetov 
So 1700 SOKOL Šebrov 0 : 3 PentaCo Boskovice 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 5 : 4 AC Kozárov 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 8 : 3 BC ČERVÁNKY Rájec 

13. kolo Domácí So 19. + Ne 20. srpna
So 1700 PentaCo Boskovice 0 : 2 FC ALUPO Dolní Lhota 
So 1700 BC ČERVÁNKY Rájec 1 : 1 FK Rudná 
So 1700 FC Šebetov 10 : 1 SOKOL Šebrov 
So 1700 FC Světlá 3 : 1 FC SAMPDORIA Poříčí 
So 1700 AC Kozárov 2 : 0 AJETO Adamov 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 5 : 3 DKS KOPEČEK Rájec 

14. kolo Domácí So 26. + Ne 27. srpna
So 1700 DKS KOPEČEK Rájec 0 : 0 FC Světlá 
So 1700 FC SAMPDORIA Poříčí 3 : 1 AC Kozárov 
So 1700 AJETO Adamov 2 : 1 PentaCo Boskovice 
So 1700 FK Rudná 3 : 2 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 
So 1700 SOKOL Šebrov 3 : 2 BC ČERVÁNKY Rájec 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 2 : 1 FC Šebetov 

15. kolo Domácí So 2. + Ne  3. září  
So 1700 FK Rudná 1 : 1 DKS KOPEČEK Rájec 
So 1700 BC ČERVÁNKY Rájec 1 : 4 FC ALUPO Dolní Lhota 
So 1700 AC Kozárov 3 : 1 FC Světlá 
So 1700 FC Šebetov 1 : 0 AJETO Adamov 
So 1700 PentaCo Boskovice 3 : 1 FC SAMPDORIA Poříčí 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 8 : 1 SOKOL Šebrov 

16. kolo Domácí So 9. + Ne  10. září 
So 1700 DKS KOPEČEK Rájec 1 : 3 AC Kozárov 
So 1700 FC Světlá 0 : 4 PentaCo Boskovice 
So 1700 FC SAMPDORIA Poříčí 3 : 1 FC Šebetov 
So 1700 AJETO Adamov 9 : 1 BC ČERVÁNKY Rájec 
So 1700 SOKOL Šebrov 0 : 3 FK Rudná 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 1 : 6 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 

17. kolo Domácí So 16. + Ne 17. září 
So 1700 SOKOL Šebrov 1 : 3 DKS KOPEČEK Rájec 
So 1700 PentaCo Boskovice 5 : 0 AC Kozárov
So 1700 FK Rudná 2 : 0 FC ALUPO Dolní Lhota
So 1700 BC ČERVÁNKY Rájec 2 : 6 FC SAMPDORIA Poříčí 
So 1700 FC Šebetov 1 : 1 FC Světlá 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 1 : 2 AJETO Adamov 

18. kolo Domácí So 23. + Ne 24. září
So 1700 DKS KOPEČEK Rájec 2 : 1 PentaCo Boskovice 
So 1700 AC Kozárov 7 : 2 FC Šebetov 
So 1700 FC Světlá 2 : 1 BC ČERVÁNKY Rájec 
So 1700 FC SAMPDORIA Poříčí 8 : 1 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 
So 1700 AJETO Adamov 2 : 0 FK Rudná 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 7 : 0 SOKOL Šebrov

19. kolo Domácí So  30. + Ne  1. října 
So 1700 FC Šebetov 2 : 1 PentaCo Boskovice 
So 1700 SOKOL Šebrov 0 : 5 (K) AJETO Adamov 
So 1700 FK Rudná 3 : 2 FC SAMPDORIA Poříčí 
So 1700 BC ČERVÁNKY Rájec 2 : 2 AC Kozárov 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 3 : 4 FC Světlá 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 5 : 0 (K) DKS KOPEČEK Rájec 

20. kolo Domácí So 7. + Ne   8. října
So 1600 DKS KOPEČEK Rájec 5 : 4 FC Šebetov 
So 1600 PentaCo Boskovice 4 : 0 BC ČERVÁNKY Rájec 
So 1600 FC SAMPDORIA Poříčí : SOKOL Šebrov (neodehráno, Šebrov vyloučen ze soutěže)
So 1600 FC Světlá 1 : 1 FK Rudná 
So 1600 AC Kozárov 1 : 0 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 
So 1600 AJETO Adamov 4 : 2 FC ALUPO Dolní Lhota 

21. kolo Domácí So  14. + Ne  15. října 
So 1600 AJETO Adamov 3 : 2 DKS KOPEČEK Rájec 
So 1600 BC ČERVÁNKY Rájec 2 : 3 FC Šebetov 
So 1600 SOKOL Šebrov : FC Světlá (neodehráno, Šebrov vyloučen ze soutěže)
So 1600 FK Rudná 5 : 0 (K) AC Kozárov 
Ne 1000 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 0 : 7 PentaCo Boskovice 
Ne 1000 FC ALUPO Dolní Lhota 6 : 3 FC SAMPDORIA Poříčí 

22. kolo Domácí So 21. + Ne 22. října
So 1600 DKS KOPEČEK Rájec 1 : 2 BC ČERVÁNKY Rájec 
So 1600 FC SAMPDORIA Poříčí 3 : 1 AJETO Adamov 
So 1600 PentaCo Boskovice 3 : 1 FK Rudná 
So 1600 AC Kozárov : SOKOL Šebrov (neodehráno, Šebrov vyloučen ze soutěže)
So 1600 FC Světlá 4 : 2 FC ALUPO Dolní Lhota 
So 1600 FC Šebetov 3 : 2 FC DYNAMO ČÍŽOVKY 

Tým SOKOL Šebrov byl z důvodu třetí kontumace vyloučen k 9.10.2017 ze soutěže a jeho výsledky byly anulovány.

Kalendář akcí

« 11 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery