Úvod » Sezóna 2017 » 2.liga - články o zápasech

2.kolo 2.DOZBOS ligy: FK Rudná - BC-ČERVÁNKY Rájec 0:0

publikováno 08.04.2017

Od samého počátku tvrdé a bojovné utkání, na těžkém (i když dobře připraveném) hřišti, které kombinaci příliš nepřálo. Diváci tak byly svědky namísto pohledných kombinací spíše urputného zápolení. Rudná měla od počátku více ze hry, čtyřikrát za úvodní dějství nastřelila brankovou konstrukci (M.Stupka, J.Bubeník), brankově se ale prosadit nedokázala. Hosté kontrovali dvěma rychlými brejky, ten druhý, nebezpečnější, zlikvidoval včasným vyběhnutím M.Pokorný.

Ani přestávka neotupila rudenské útočné choutky a byť byl hostující tým přikován na své obranné polovině, jeho obranná hráz nepovolila. Výsledkem rudenského snažení byla pouze další nastřelená branková konstrukce a jeden velice na hraně neuznaný gól. Hřiště se ke konci zápasu měnilo v oraniště a to se nakonec ukázalo jako největší nepřítel ofenzivního snažení obou týmů. Potřetí za sebou se tak ze vzájemných zápasů narodila remíza, tentokrát bezgólová.

Opět odbojované utkání, vzhledem k trvalé převaze ovšem zbytečně ztracené dva body. Pozitivem je druhý zápas za sebou bez obdržené branky.

Gól FK Rudná:

ŽK:

J.Zelený

M.Pokorný - L.Pandula, T.Hlavenka, - J.Bubeník, M.Stupka, J.Zelený - J.Gajdošech, S.Pandula