Úvod » Sezóna 2017 » Pohár

2.kolo poháru: MK Velké Opatovice - FK Rudná 2:3 (2:1)

publikováno 29.04.2017 (aktualizováno 01.05.2017)

Oproti původnímu rozpisu hráno na hřišti soupeře v Malé Roudce. Po deseti minutách stav 0:2 a nedobrovolná projížďka na ofenzivním kolotoči domácích - toliko hororový scénář úvodních minut zápasu s třetiligovým protivníkem. Od dvacáté minuty ovšem Rudná nejprve vyrovnává hru a po několika neproměněných šancích střílí těsně před přestávkou zásluhou L.Panduly kontaktní gól.

První střídání v druhé půli ještě patří domácím, pak už začne úřadovat rudenská ofenzíva a v ní především duo S:Pandula - M.Stupka. O brzké vyrovnání se střelou do prázdné brány nejprve po přihrávce M.Stupky zaslouží S.Pandula, při dalším nasazení do hry si oba role prohazují - po krásné kombinaci na jeden dotek a zakončením znovu do prázdné branky překlápí vedení na stranu hostů. Domácí se snaží vyrovnat, zjevně jim však dochází síly. Rudná poměrně v klidu brání a může definitvně rozhodnout z několika nadějných brejků. Ty nakonec přichází vniveč, na prvním postupu do třetího kola v historii to ale nic nemění.

Ze začátku děs-běs, poté zkušený a trpělivý výkon. Velmi cenné vítězství nad velice zdatným soupeřem a po obratu ze stavu 0:2.