Úvod » Sezóna 2017 » 2.liga - články o zápasech

6.kolo 2.DOZBOS ligy: FC ALUPO Dolní Lhota - FK Rudná 3:2 (2:0)

publikováno 21.05.2017

Naděje na bodový získ zmizela v prachu dolnolhotské prosívky po triviálních individuálních chybách, se kterými se potýkáme od začátku sezóny. Přes vyrovnanou hru v poli znovu selháváme na neproměňování šancí, zatímco z první vážnější sami inkasujeme. I nadále sice pokračujeme v dobývání domácí branky, dolnolhotští se ale nenechávají zahanbit a přebíjejí nás větší kvalitou. M.Pokorný znovu vytáhne fámózní zákrok proti sólovému nájezdu, pro jistotu však nabídneme Lhotě repete a domácí tentokrát děkují dalším gólem. Do konce poločasu zbývají sekundy, když domácí zbytečně odskakují na rozdíl dvou branek...

Malé dejá-vu z minulého týdne, kdy Rudná prohrává poločas 0:2 a stejný scénář i nadále pokračuje: S.Pandula bleskově snižuje, nadvakrát dostává poskakující míč do sítě. I další fáze je kopií naše posledního zápasu, totiž stav 3:1, na který domácí rychle odskakují utěšenou střelou do šibenice. Tímto okamžikem ovšem vzájemná podobnost se svou předlohou končí. Nadějné akce zbytečně zadrbáváme a snížení přichází příliš pozdě. Stejně jako v první půli končí míč v síti v posledních vteřinách, tentokrát po tečovaném pokusu M.Stupky. Navíc už ale není čas, na tři branky soupeře tentokrát nemáme odpověď.

Typický remízový zápas pod dohledem kvalitního sudího, domácí nakonec ovšem přece jen o chloupek kvalitnější.