Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezóna 2017 » 2.liga - články o zápasech

8.kolo 2.DOZBOS ligy: FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná 2:0 (2:0)

publikováno 03.06.2017

Střelecký prach zvlhnul někde v zimní přestávce a stále ne a ne uschnout. V poli jsme aktuálnímu lídrovi soutěže více než vyrovnaným protivníkem, ovšem zápasy se rozhodují vně a blízko pokutového území a tam jsme prostě zoufale neefektivní. Zato domácí trestají dvě naše obrovské chyby a první poločas opanují dvougólovým vedením.

I tentokrát odpovídá úvod druhé půle tomu, co jsme schopni v této sezóně vyprodukovat a jsme lepším týmem. Míče ovšem létají okolo tyčí, přinejlepším rovnou do nich. Tempo ale nedokážeme vystupňovat a domácí znovu vyrovnávají hru. Hrají chytře, vysoko napadají rozehrávku našich obránců a drží nás v dostatečné vzdálenosti od své svatyně. Dvakrát jim sice ještě zaskřípe souhra s brankářem, ani tu ale nedokážeme potrestat. Stav 0:2 platí i po závěrečném hvizdu výborného rozhodčího.