Úvod » Sezóna 2017 » 2.liga - články o zápasech

13.kolo 2.DOZBOS ligy: BC ČERVÁNKY Rájec - FK Rudná 1:1 (0:1)

publikováno 19.08.2017

V hitparádách s hezkými zápasy tento určitě nenejdeme, spíše se bude krčit na opačném konci pomyslného žebříčku. Hrůzostrašné úvodní minuty odvál gól S.Panduly, který lehce tečoval pokus L.Zeleného. Rudná po vstřelené brance ožila, byla lepší, ale pojistku nepřidala, což se jí v poslední pětiminutovce první půle mohlo stát osudným. M.Pokorný byl ovšem mužem na svém místě.

Prvních deset minut druhé půle nenasvědčovalo vážnějšímu přeskupení sil, Rudná pohodlně kontrolovala náskok, gól se jí však opět vstřelit nepodařilo, když i  v největší šanci nechal L.Zelený vyniknout pouze domácího brankáře. A tak se na kopačky pomalu začala vkrádat nervozita, která kulminovala osm minut před koncem, kdy už ráječtí pevně třímali otěže zápasu ve svých rukách - po několika vyložených šancích se ujala až zprvu ta méně nápadná zakončená hlavičkou do protipohybu M.Pokorného. Domácí byli i nadále při chuti, ale nakonec už zřejmě spravedlivý remízový stav zůstal nezměněn.

S.Pandula

ŽK:

M.Stupka

M.Pokorný - T.Hlavenka, L.Pandula - J.Bubeník, M.Stupka, L.Zelený - L.Kalod, S.Pandula