Úvod » Sezóna 2017 » 2.liga - články o zápasech

15.kolo 2.DOZBOS ligy: FK Rudná - DKS Kopeček Rájec 1:1 (0:1)

publikováno 02.09.2017

Vyrovnané a bojovné utkání, ve kterém se opět potvrdilo, že nad Rájcem (ať už jakýmkoliv) prostě nevyhráváme. Celé utkání se odehrávalo pod naší mírnou, avšak platonickou převahou. Z té tak sice nejprve cinkla tyč po střele T.Hlavenky, síť se ale po ztrátě míče L.Kaloda uprostřed hřiště a skvěle provedeném brejku zatřepetala v rudenské brance.

Lepší výkon ve druhém poločase dlouho nenesl žádné ovoce, hosté výborně bránili, Rudnou několikrát zradilo špatné zpracování nebo zpomalení celé akce. Zaslouženou remízu tak Rudná vybojovala až tři minuty před koncem - T.Hlavenka předložil míč J.Zelenému, následovala kolmice na S.Pandulu hlídkujícího před brankou a zakončení do odkryté brány. Pohledná akce tak přinesla spravedlivou remízu 1:1.