Úvod » Sezóna 2018 » Rozpis zápasů - 2.liga

Rozpis zápasů

publikováno 03.03.2018 (aktualizováno 21.10.2018)

2. LIGA – ROZLOSOVÁNÍ 2018 (zdroj: smfbl.cz)

  1. Tým DKS KOPEČEK Rájec se 7.6 odhlásil ze soutěže, výsledky jeho odehraných zápasů byly anulovány.
  2. Tým FC Šebetov se 10.7 odhlásil ze soutěže, výsledky jeho odehraných zápasů byly anulovány.
Kolo Datum Čas Zápas Výsledky
1 14.4.2018 16:00 FC Světlá - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 6-0
1 14.4.2018 16:00 AC Okrouhlá - FK Rudná 4-3
1 14.4.2018 16:00 KANAP Karolín - AC Kozárov 3-1
1 14.4.2018 16:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Šebetov 5-3
1 14.4.2018 16:00 AJETO Adamov - FC Rašov 0-3
1 14.4.2018 16:00 DKS KOPEČEK Rájec - KMK Újezd u Kunštátu 1-4
2 21.4.2018 16:00 KMK Újezd u Kunštátu - FC Světlá 6-0
2 22.4.2018 10:00 FC Šebetov - AJETO Adamov 1-1
2 21.4.2018 16:00 AC Okrouhlá - KANAP Karolín 2-1
2 21.4.2018 16:00 FK Rudná - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 3-1
2 21.4.2018 16:00 FC Rašov - DKS KOPEČEK Rájec 5-3
2 21.4.2018 16:00 AC Kozárov - FC SAMPDORIA Poříčí 8-1
3 28.4.2018 16:00 KANAP Karolín - FK Rudná 5-3
3 28.4.2018 16:00 DKS KOPEČEK Rájec - FC Šebetov 0-1
3 28.4.2018 16:00 FC Světlá - FC Rašov 3-5
3 28.4.2018 16:00 FC SAMPDORIA Poříčí - AC Okrouhlá 2-2
3 28.4.2018 16:00 AJETO Adamov - AC Kozárov 1-0
3 29.4.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - KMK Újezd u Kunštátu 1-8
4 5.5.2018 17:00 AC Okrouhlá - AJETO Adamov 8-0
4 5.5.2018 17:00 FK Rudná - KMK Újezd u Kunštátu 1-5
4 5.5.2018 17:00 KANAP Karolín - FC SAMPDORIA Poříčí 4-6
4 6.5.2018 10:00 FC Šebetov - FC Světlá 1-1
4 5.5.2018 17:00 FC Rašov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 2-4
4 5.5.2018 17:00 AC Kozárov - DKS KOPEČEK Rájec 3-3
5 12.5.2018 17:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná 3-3
5 13.5.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC Šebetov 3-3
5 12.5.2018 17:00 FC Světlá - AC Kozárov 1-1
5 12.5.2018 17:00 AJETO Adamov - KANAP Karolín 1-1
5 12.5.2018 17:00 KMK Újezd u Kunštátu - FC Rašov 5-0 (K)
5 12.5.2018 17:00 DKS KOPEČEK Rájec - AC Okrouhlá 0-6
6 19.5.2018 17:00 FK Rudná - FC Rašov 1-3
6 19.5.2018 17:00 FC SAMPDORIA Poříčí - AJETO Adamov 0-1
6 19.5.2018 17:00 AC Kozárov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 5-3
6 19.5.2018 17:00 AC Okrouhlá - FC Světlá 4-1
6 19.5.2018 17:00 KANAP Karolín - DKS KOPEČEK Rájec 11-2
6 20.5.2018 10:00 FC Šebetov - KMK Újezd u Kunštátu 2-6
7 26.5.2018 17:00 AJETO Adamov - FK Rudná 1-0
7 26.5.2018 17:00 DKS KOPEČEK Rájec - FC SAMPDORIA Poříčí 9-1
7 26.5.2018 17:00 FC Světlá - KANAP Karolín 5-3
7 26.5.2018 17:00 FC Rašov - FC Šebetov 6-4
7 26.5.2018 17:00 KMK Újezd u Kunštátu - AC Kozárov 2-1
7 27.5.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AC Okrouhlá 0-10
8 2.6.2018 17:00 FK Rudná - FC Šebetov 3-0
8 2.6.2018 17:00 AC Kozárov - FC Rašov 0-4
8 2.6.2018 17:00 AC Okrouhlá - KMK Újezd u Kunštátu 1-1
8 2.6.2018 17:00 KANAP Karolín - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 4-2
8 2.6.2018 17:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Světlá 2-1
8 2.6.2018 17:00 AJETO Adamov - DKS KOPEČEK Rájec 5-0 (K)
9 9.6.2018 17:00 DKS KOPEČEK Rájec - FK Rudná zrušeno
9 9.6.2018 17:00 FC Světlá - AJETO Adamov 2-0
9 9.6.2018 17:00 FC Rašov - AC Okrouhlá 2-3
9 9.6.2018 17:00 KMK Újezd u Kunštátu - KANAP Karolín 7-1
9 10.6.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC SAMPDORIA Poříčí 9-2
9 10.6.2018 10:00 FC Šebetov - AC Kozárov 2-4
10 16.6.2018 17:00 FK Rudná - AC Kozárov 1-0
10 16.6.2018 17:00 AC Okrouhlá - FC Šebetov 4-1
10 16.6.2018 17:00 KANAP Karolín - FC Rašov 3-2
10 16.6.2018 17:00 FC SAMPDORIA Poříčí - KMK Újezd u Kunštátu 1-3
10 16.6.2018 17:00 AJETO Adamov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 1-3
10 16.6.2018 17:00 DKS KOPEČEK Rájec - FC Světlá zrušeno
11 30.6.2018 17:00 FC Světlá - FK Rudná 1-3
11 30.6.2018 17:00 AC Kozárov - AC Okrouhlá 3-0
11 30.6.2018 17:00 KMK Újezd u Kunštátu - AJETO Adamov 2-2
11 30.6.2018 17:00 FC Rašov - FC SAMPDORIA Poříčí 6-4
11 1.7.2018 10:00 FC Šebetov - KANAP Karolín zrušeno
11 1.7.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - DKS KOPEČEK Rájec zrušeno
12 11.8.2018 17:00 FK Rudná - AC Okrouhlá 2-3
12 11.8.2018 17:00 AC Kozárov - KANAP Karolín 4-1
12 11.8.2018 17:00 KMK Újezd u Kunštátu - DKS KOPEČEK Rájec zrušeno
12 11.8.2018 17:00 FC Rašov - AJETO Adamov 8-1
12 12.8.2018 10:00 FC Šebetov - FC SAMPDORIA Poříčí zrušeno
12 12.8.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC Světlá 8-1
13 18.8.2018 17:00 AJETO Adamov - FC Šebetov zrušeno
13 18.8.2018 17:00 FC Světlá - KMK Újezd u Kunštátu 2-1
13 18.8.2018 17:00 DKS KOPEČEK Rájec - FC Rašov zrušeno
13 18.8.2018 17:00 KANAP Karolín - AC Okrouhlá 2-4
13 18.8.2018 17:00 FC SAMPDORIA Poříčí - AC Kozárov 0-3
13 19.8.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FK Rudná 3-2
14 25.8.2018 17:00 FK Rudná - KANAP Karolín 1-0
14 25.8.2018 17:00 AC Okrouhlá - FC SAMPDORIA Poříčí 5-5
14 25.8.2018 17:00 AC Kozárov - AJETO Adamov 1-1
14 25.8.2018 17:00 KMK Újezd u Kunštátu - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 8-0
14 .8.2018 17:00 FC Rašov - FC Světlá 9-1
14 26.8.2018 10:00 FC Šebetov - DKS KOPEČEK Rájec zrušeno
15 1.9.2018 17:00 KMK Újezd u Kunštátu - FK Rudná 4-1
15 1.9.2018 17:00 FC Světlá - FC Šebetov zrušeno
15 1.9.2018 17:00 FC SAMPDORIA Poříčí - KANAP Karolín 3-2
15 1.9.2018 17:00 DKS KOPEČEK Rájec - AC Kozárov zrušeno
15 1.9.2018 17:00 AJETO Adamov - AC Okrouhlá 3-3
15 2.9.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - FC Rašov 3-9
16 8.9.2018 17:00 FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí 3-1
16 8.9.2018 17:00 KANAP Karolín - AJETO Adamov 2-3
16 8.9.2018 17:00 AC Okrouhlá - DKS KOPEČEK Rájec zrušeno
16 8.9.2018 17:00 AC Kozárov - FC Světlá 4-0
16 8.9.2018 17:00 FC Rašov - KMK Újezd u Kunštátu 3-1
16 9.9.2018 10:00 FC Šebetov - FC DYNAMO ČÍŽOVKY zrušeno
17 15.9.2018 17:00 FC Rašov - FK Rudná 2-1
17 15.9.2018 17:00 AJETO Adamov - FC SAMPDORIA Poříčí 3-2
17 15.9.2018 17:00 KMK Újezd u Kunštátu - FC Šebetov zrušeno
17 15.9.2018 17:00 FC Světlá - AC Okrouhlá 1-4
17 15.9.2018 17:00 DKS KOPEČEK Rájec - KANAP Karolín zrušeno
17 16.9.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AC Kozárov 1-3
18 22.9.2018 17:00 FK Rudná - AJETO Adamov 5-2
18 22.9.2018 17:00 FC SAMPDORIA Poříčí - DKS KOPEČEK Rájec zrušeno
18 22.9.2018 17:00 KANAP Karolín - FC Světlá 6-3
18 22.9.2018 17:00 AC Okrouhlá - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 7-2
18 22.9.2018 17:00 AC Kozárov - KMK Újezd u Kunštátu 1-2
18 23.9.2018 10:00 FC Šebetov - FC Rašov zrušeno
19 29.9.2018 17:00 DKS KOPEČEK Rájec - AJETO Adamov zrušeno
19 29.9.2018 17:00 FC Rašov - AC Kozárov 3-1
19 29.9.2018 17:00 KMK Újezd u Kunštátu - AC Okrouhlá 2-1
19 29.9.2018 17:00 FC Světlá - FC SAMPDORIA Poříčí 3-4
19 30.9.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - KANAP Karolín 2-2
19 30.9.2018 10:00 FC Šebetov - FK Rudná zrušeno
20 6.10.2018 16:00 FK Rudná - DKS KOPEČEK Rájec zrušeno
20 6.10.2018 16:00 FC Světlá - AJETO Adamov 5-1
20 6.10.2018 16:00 AC Okrouhlá - FC Rašov 5-7
20 6.10.2018 16:00 KANAP Karolín - KMK Újezd u Kunštátu 1-5
20 6.10.2018 16:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC DYNAMO ČÍŽOVKY 2-0
20 6.10.2018 16:00 AC Kozárov - FC Šebetov zrušeno
21 13.10.2018 16:00 AC Kozárov - FK Rudná 2-0
21 13.10.2018 16:00 FC Světlá - DKS KOPEČEK Rájec zrušeno
21 13.10.2018 16:00 FC Rašov - KANAP Karolín 4-2
21 13.10.2018 16:00 KMK Újezd u Kunštátu - FC SAMPDORIA Poříčí 4-1
21 14.10.2018 10:00 FC DYNAMO ČÍŽOVKY - AJETO Adamov 5-9
21 14.10.2018 10:00 FC Šebetov - AC Okrouhlá zrušeno
22 20.10.2018 16:00 FK Rudná - FC Světlá 3-3
22 20.10.2018 16:00 AC Okrouhlá - AC Kozárov 2-7
22 20.10.2018 16:00 AJETO Adamov - KMK Újezd u Kunštátu 0-1
22 20.10.2018 16:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Rašov 1-3
22 20.10.2018 16:00 KANAP Karolín - FC Šebetov zrušeno
22 20.10.2018 16:00 DKS KOPEČEK Rájec - FC DYNAMO ČÍŽOVKY zrušeno

 

Kalendář akcí

« 11 / 2018 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz