Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezóna 2019 » Rozpis zápasů-2.liga

Rozpis zápasů

publikováno 16.03.2019 (aktualizováno 21.04.2019)

2. ZEAS liga – rozlosování 2019   ---   zdroj: www.smfbl.cz

Kolo Datum Čas Utkání Výsledek
1 23.3.2019 16:00 KANAP Karolín - volné kolo X
1 23.3.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - HASIČI Malá Roudka 2:8
1 23.3.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - FK Rudná 6:2
1 23.3.2019 16:00 FC Rašov - FC MICROTEX Lomnice 6:6
1 23.3.2019 16:00 AJETO Adamov - AC Kozárov 0:2
1 24.3.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC Světlá 4:3
1 24.3.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - AC Okrouhlá 2:9
2 30.3.2019 16:00 volné kolo - AC Okrouhlá X
2 30.3.2019 16:00 AC Kozárov - FC SAMPDORIA Poříčí 2:1
2 30.3.2019 16:00 FC Světlá - AJETO Adamov 1:2
2 13.4.2019 16:00 KANAP Karolín - TORPÉDA Vážany 8:3
2 30.3.2019 16:00 FK Rudná - FC Rašov 0:5
2 30.3.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - FC Lhota u Lysic 3:4
2 odloženo 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC DYNAMO Čížovky  
3 6.4.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - volné kolo X
3 6.4.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - KANAP Karolín 4:1
3 6.4.2019 16:00 FC Rašov - HASIČI Malá Roudka 12:1
3 6.4.2019 16:00 AC Okrouhlá - AC Kozárov 1:3
3 6.4.2019 16:00 AJETO Adamov - FC MICROTEX Lomnice 2:2
3 7.4.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FK Rudná 1:7
3 7.4.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Světlá 3:4
4 20.4.2019 16:00 volné kolo - AC Kozárov X
4 25.4.2019 18:00 FC Světlá - AC Okrouhlá  
4 20.4.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - FC Lhota u Lysic 4:2
4 20.4.2019 16:00 FK Rudná - AJETO Adamov 3:1
4 20.4.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - FC DYNAMO Čížovky 1:2
4 20.4.2019 16:00 KANAP Karolín - FC Rašov 4:8
4 20.4.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC SAMPDORIA Poříčí 5:1
5 27.4.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - volné kolo  
5 27.4.2019 16:00 FC Rašov - TORPÉDA Vážany  
5 27.4.2019 16:00 AC Kozárov - FC Světlá  
5 27.4.2019 16:00 AJETO Adamov - HASIČI Malá Roudka  
5 27.4.2019 16:00 AC Okrouhlá - FC MICROTEX Lomnice  
5 28.4.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná  
5 28.4.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - KANAP Karolín  
6 4.5.2019 17:00 volné kolo - FC Světlá  
6 4.5.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - FC Rašov  
6 4.5.2019 17:00 FK Rudná - AC Okrouhlá  
6 4.5.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - FC SAMPDORIA Poříčí  
6 4.5.2019 17:00 KANAP Karolín - AJETO Adamov  
6 4.5.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - FC DYNAMO Čížovky  
6 4.5.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - AC Kozárov  
7 11.5.2019 17:00 FC Rašov - volné kolo  
7 11.5.2019 17:00 FC Světlá - FC MICROTEX Lomnice  
7 11.5.2019 17:00 AJETO Adamov - TORPÉDA Vážany  
7 11.5.2019 17:00 AC Kozárov - FK Rudná  
7 11.5.2019 17:00 AC Okrouhlá - HASIČI Malá Roudka  
7 12.5.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - KANAP Karolín  
7 12.5.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC Lhota u Lysic  
8 18.5.2019 17:00 volné kolo - FC MICROTEX Lomnice  
8 18.5.2019 17:00 FK Rudná - FC Světlá  
8 18.5.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - AC Kozárov  
8 18.5.2019 17:00 KANAP Karolín - AC Okrouhlá  
8 18.5.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - FC SAMPDORIA Poříčí  
8 18.5.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - AJETO Adamov  
8 18.5.2019 17:00 FC Rašov - FC DYNAMO Čížovky  
9 25.5.2019 17:00 FC DYNAMO Čížovky - volné kolo  
9 25.5.2019 17:00 AJETO Adamov - FC Rašov  
9 25.5.2019 17:00 FC Světlá - HASIČI Malá Roudka  
9 25.5.2019 17:00 AC Okrouhlá - TORPÉDA Vážany  
9 25.5.2019 17:00 AC Kozárov - KANAP Karolín  
9 25.5.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FK Rudná  
9 26.5.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Lhota u Lysic  
10 1.6.2019 17:00 volné kolo - FK Rudná  
10 1.6.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - FC MICROTEX Lomnice  
10 1.6.2019 17:00 KANAP Karolín - FC Světlá  
10 1.6.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - AC Kozárov  
10 1.6.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - AC Okrouhlá  
10 1.6.2019 17:00 FC Rašov - FC SAMPDORIA Poříčí  
10 2.6.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - AJETO Adamov  
11 8.6.2019 17:00 AJETO Adamov - volné kolo  
11 8.6.2019 17:00 FK Rudná - HASIČI Malá Roudka  
11 8.6.2019 17:00 AC Okrouhlá - FC Rašov  
11 8.6.2019 17:00 AC Kozárov - FC Lhota u Lysic  
11 8.6.2019 17:00 FC Světlá - TORPÉDA Vážany  
11 8.6.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - KANAP Karolín  
11 9.6.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC DYNAMO Čížovky  
12 15.6.2019 17:00 volné kolo - HASIČI Malá Roudka  
12 15.6.2019 17:00 KANAP Karolín - FK Rudná  
12 15.6.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - FC MICROTEX Lomnice  
12 15.6.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - FC Světlá  
12 15.6.2019 17:00 FC Rašov - AC Kozárov  
12 15.6.2019 17:00 AJETO Adamov - FC SAMPDORIA Poříčí  
12 16.6.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - AC Okrouhlá  
13 22.6.2019 17:00 FC SAMPDORIA Poříčí - volné kolo  
13 22.6.2019 17:00 AC Okrouhlá - AJETO Adamov  
13 22.6.2019 17:00 AC Kozárov - FC DYNAMO Čížovky  
13 22.6.2019 17:00 FC Světlá - FC Rašov  
13 22.6.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - KANAP Karolín  
13 22.6.2019 17:00 FK Rudná - TORPÉDA Vážany  
13 22.6.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC Lhota u Lysic  
14 10.8.2019 17:00 volné kolo - KANAP Karolín  
14 10.8.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - TORPÉDA Vážany  
14 10.8.2019 17:00 FK Rudná - FC Lhota u Lysic  
14 10.8.2019 17:00 AC Okrouhlá - FC SAMPDORIA Poříčí  
14 10.8.2019 17:00 FC Světlá - FC DYNAMO Čížovky  
14 10.8.2019 17:00 AC Kozárov - AJETO Adamov  
14 10.8.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC Rašov  
15 17.8.2019 17:00 AC Okrouhlá - volné kolo  
15 17.8.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - HASIČI Malá Roudka  
15 17.8.2019 17:00 AJETO Adamov - FC Světlá  
15 17.8.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - KANAP Karolín  
15 17.8.2019 17:00 FC Rašov - FK Rudná  
15 18.8.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - AC Kozárov  
15 18.8.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC MICROTEX Lomnice  
16 24.8.2019 17:00 volné kolo - TORPÉDA Vážany  
16 24.8.2019 17:00 KANAP Karolín - FC Lhota u Lysic  
16 24.8.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - FC Rašov  
16 24.8.2019 17:00 FK Rudná - FC DYNAMO Čížovky  
16 24.8.2019 17:00 AC Kozárov - AC Okrouhlá  
16 24.8.2019 17:00 FC Světlá - FC SAMPDORIA Poříčí  
16 24.8.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - AJETO Adamov  
17 31.10.2019 17:00 AC Kozárov - volné kolo  
17 31.10.2019 17:00 AC Okrouhlá - FC Světlá  
17 31.10.2019 17:00 FC Rašov - KANAP Karolín  
17 31.10.2019 17:00 AJETO Adamov - FK Rudná  
17 31.10.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - TORPÉDA Vážany  
17 1.9.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC MICROTEX Lomnice  
17 1.9.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - HASIČI Malá Roudka  
18 7.9.2019 17:00 volné kolo - FC Lhota u Lysic  
18 7.9.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - FC Rašov  
18 7.9.2019 17:00 KANAP Karolín - FC DYNAMO Čížovky  
18 7.9.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - AJETO Adamov  
18 7.9.2019 17:00 FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí  
18 7.9.2019 17:00 FC Světlá - AC Kozárov  
18 7.9.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - AC Okrouhlá  
19 14.9.2019 17:00 FC Světlá - volné kolo  
19 14.9.2019 17:00 AC Kozárov - FC MICROTEX Lomnice  
19 14.9.2019 17:00 AC Okrouhlá - FK Rudná  
19 14.9.2019 17:00 FC Rašov - FC Lhota u Lysic  
19 14.9.2019 17:00 AJETO Adamov - KANAP Karolín  
19 15.9.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - TORPÉDA Vážany  
19 15.9.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - HASIČI Malá Roudka  
20 21.9.2019 17:00 volné kolo - FC Rašov  
20 21.9.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - FC DYNAMO Čížovky  
20 21.9.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - AJETO Adamov  
20 21.9.2019 17:00 KANAP Karolín - FC SAMPDORIA Poříčí  
20 21.9.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - AC Okrouhlá  
20 21.9.2019 17:00 FK Rudná - AC Kozárov  
20 21.9.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC Světlá  
21 28.9.2019 17:00 FC MICROTEX Lomnice - volné kolo  
21 28.9.2019 17:00 FC Světlá - FK Rudná  
21 28.9.2019 17:00 AC Kozárov - HASIČI Malá Roudka  
21 28.9.2019 17:00 AC Okrouhlá - KANAP Karolín  
21 28.9.2019 17:00 AJETO Adamov - FC Lhota u Lysic  
21 29.9.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - TORPÉDA Vážany  
21 29.9.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC Rašov  
22 5.10.2019 16:00 volné kolo - FC DYNAMO Čížovky  
22 5.10.2019 16:00 FC Rašov - AJETO Adamov  
22 5.10.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - FC SAMPDORIA Poříčí  
22 5.10.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - AC Okrouhlá  
22 5.10.2019 16:00 KANAP Karolín - AC Kozárov  
22 5.10.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - FC Světlá  
22 5.10.2019 16:00 FK Rudná - FC MICROTEX Lomnice  
23 12.10.2019 16:00 FK Rudná - volné kolo  
23 12.10.2019 16:00 AJETO Adamov - FC DYNAMO Čížovky  
23 12.10.2019 16:00 FC Světlá - KANAP Karolín  
23 12.10.2019 16:00 AC Kozárov - TORPÉDA Vážany  
23 12.10.2019 16:00 AC Okrouhlá - FC Lhota u Lysic  
23 12.10.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - HASIČI Malá Roudka  
23 13.10.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Rašov  
24 19.10.2019 16:00 volné kolo - AJETO Adamov  
24 19.10.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - FK Rudná  
24 19.10.2019 16:00 FC Rašov - AC Okrouhlá  
24 19.10.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - AC Kozárov  
24 19.10.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - FC Světlá  
24 19.10.2019 16:00 KANAP Karolín - FC MICROTEX Lomnice  
24 20.10.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC SAMPDORIA Poříčí  
25 26.10.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - volné kolo  
25 26.10.2019 16:00 FK Rudná - KANAP Karolín  
25 26.10.2019 16:00 AC Okrouhlá - FC DYNAMO Čížovky  
25 26.10.2019 16:00 FC Světlá - FC Lhota u Lysic  
25 26.10.2019 16:00 AC Kozárov - FC Rašov  
25 26.10.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - TORPÉDA Vážany  
25 27.10.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - AJETO Adamov  
26 2.11.2019 15:00 volné kolo - FC SAMPDORIA Poříčí  
26 2.11.2019 15:00 AJETO Adamov - AC Okrouhlá  
26 2.11.2019 15:00 KANAP Karolín - HASIČI Malá Roudka  
26 2.11.2019 15:00 FC Rašov - FC Světlá  
26 2.11.2019 15:00 FC Lhota u Lysic - FC MICROTEX Lomnice  
26 2.11.2019 15:00 TORPÉDA Vážany - FK Rudná  
26 3.11.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - AC Kozárov  

Kalendář akcí

« 04 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930     
Nejbližší akce
Nejlevnější povinné ručení


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery