Úvod » Sezóna 2019 » Rozpis zápasů-2.liga

Rozpis zápasů

publikováno 16.03.2019 (aktualizováno 22.09.2019)

2. ZEAS liga – rozlosování 2019   ---   zdroj: www.smfbl.cz

Tým HASIČI Malá Roudka se 9.9 odhlásil ze soutěže, jeho výsledky byly anulovány.

Kolo Datum Čas Utkání Výsledek
1 23.3.2019 16:00 KANAP Karolín - volné kolo X
1 23.3.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - HASIČI Malá Roudka 2:8
1 23.3.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - FK Rudná 6:2
1 23.3.2019 16:00 FC Rašov - FC MICROTEX Lomnice 6:6
1 23.3.2019 16:00 AJETO Adamov - AC Kozárov 0:2
1 24.3.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC Světlá 4:3
1 24.3.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - AC Okrouhlá 2:9
2 30.3.2019 16:00 volné kolo - AC Okrouhlá X
2 30.3.2019 16:00 AC Kozárov - FC SAMPDORIA Poříčí 2:1
2 30.3.2019 16:00 FC Světlá - AJETO Adamov 1:2
2 13.4.2019 16:00 KANAP Karolín - TORPÉDA Vážany 8:3
2 30.3.2019 16:00 FK Rudná - FC Rašov 0:5
2 30.3.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - FC Lhota u Lysic 3:4
2 26.4.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC DYNAMO Čížovky 5:1
3 6.4.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - volné kolo X
3 6.4.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - KANAP Karolín 4:1
3 6.4.2019 16:00 FC Rašov - HASIČI Malá Roudka 12:1
3 6.4.2019 16:00 AC Okrouhlá - AC Kozárov 1:3
3 6.4.2019 16:00 AJETO Adamov - FC MICROTEX Lomnice 2:2
3 7.4.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FK Rudná 1:7
3 7.4.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Světlá 3:4
4 20.4.2019 16:00 volné kolo - AC Kozárov X
4 25.4.2019 18:00 FC Světlá - AC Okrouhlá 3:4
4 20.4.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - FC Lhota u Lysic 4:2
4 20.4.2019 16:00 FK Rudná - AJETO Adamov 3:1
4 20.4.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - FC DYNAMO Čížovky 1:2
4 20.4.2019 16:00 KANAP Karolín - FC Rašov 4:8
4 20.4.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC SAMPDORIA Poříčí 5:1
5 27.4.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - volné kolo X
5 27.4.2019 16:00 FC Rašov - TORPÉDA Vážany 5:7
5 27.4.2019 16:00 AC Kozárov - FC Světlá 2:0
5 27.4.2019 16:00 AJETO Adamov - HASIČI Malá Roudka 5:0 (K)
5 27.4.2019 16:00 AC Okrouhlá - FC MICROTEX Lomnice 4:2
5 28.4.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná 1:7
5 28.4.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - KANAP Karolín 5:3
6 4.5.2019 17:00 volné kolo - FC Světlá X
6 5.5.2019 10:00 FC Lhota u Lysic - FC Rašov 2:3
6 4.5.2019 17:00 FK Rudná - AC Okrouhlá 0:2
6 4.5.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - FC SAMPDORIA Poříčí 4:2
6 4.5.2019 17:00 KANAP Karolín - AJETO Adamov 5:3
6 4.5.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - FC DYNAMO Čížovky 4:1
6 4.5.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - AC Kozárov 1:1
7 11.5.2019 17:00 FC Rašov - volné kolo X
7 11.5.2019 17:00 FC Světlá - FC MICROTEX Lomnice 1:3
7 11.5.2019 17:00 AJETO Adamov - TORPÉDA Vážany 2:3
7 11.5.2019 17:00 AC Kozárov - FK Rudná 5:1
7 11.5.2019 17:00 AC Okrouhlá - HASIČI Malá Roudka 7:3
7 12.5.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - KANAP Karolín 3:1
7 12.5.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC Lhota u Lysic 1:7
8 18.5.2019 17:00 volné kolo - FC MICROTEX Lomnice X
8 18.5.2019 17:00 FK Rudná - FC Světlá 0:0
8 18.5.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - AC Kozárov 4:4
8 18.5.2019 17:00 KANAP Karolín - AC Okrouhlá 4:3
8 18.5.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - FC SAMPDORIA Poříčí 4:0
8 18.5.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - AJETO Adamov 3:2
8 18.5.2019 17:00 FC Rašov - FC DYNAMO Čížovky 5:0 (K)
9 25.5.2019 17:00 FC DYNAMO Čížovky - volné kolo X
9 25.5.2019 17:00 AJETO Adamov - FC Rašov 0:4
9 25.5.2019 17:00 FC Světlá - HASIČI Malá Roudka 2:2
9 25.5.2019 17:00 AC Okrouhlá - TORPÉDA Vážany 1:4
9 25.5.2019 17:00 AC Kozárov - KANAP Karolín 4:1
9 25.5.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FK Rudná 4:3
9 26.5.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Lhota u Lysic 1:3
10 1.6.2019 17:00 volné kolo - FK Rudná X
10 1.6.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - FC MICROTEX Lomnice 3:2
10 1.6.2019 17:00 KANAP Karolín - FC Světlá 3:1
10 1.6.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - AC Kozárov 2:3
10 1.6.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - AC Okrouhlá 5:2
10 1.6.2019 17:00 FC Rašov - FC SAMPDORIA Poříčí 3:1
10 2.6.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - AJETO Adamov 2:4
11 8.6.2019 17:00 AJETO Adamov - volné kolo X
11 8.6.2019 17:00 FK Rudná - HASIČI Malá Roudka 4:0
11 8.6.2019 17:00 AC Okrouhlá - FC Rašov 3:3
11 8.6.2019 17:00 AC Kozárov - FC Lhota u Lysic 2:2
11 8.6.2019 17:00 FC Světlá - TORPÉDA Vážany 1:0
11 8.6.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - KANAP Karolín 5:0
11 9.6.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC DYNAMO Čížovky 5:10
12 15.6.2019 17:00 volné kolo - HASIČI Malá Roudka X
12 15.6.2019 17:00 KANAP Karolín - FK Rudná 5:1
12 15.6.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - FC MICROTEX Lomnice 2:1
12 15.6.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - FC Světlá 4:0
12 15.6.2019 17:00 FC Rašov - AC Kozárov 3:4
12 15.6.2019 17:00 AJETO Adamov - FC SAMPDORIA Poříčí 4:1
12 16.6.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - AC Okrouhlá 3:6
13 22.6.2019 17:00 FC SAMPDORIA Poříčí - volné kolo X
13 22.6.2019 17:00 AC Okrouhlá - AJETO Adamov 6:2
13 22.6.2019 17:00 AC Kozárov - FC DYNAMO Čížovky 5:1
13 22.6.2019 17:00 FC Světlá - FC Rašov 2:1
13 22.6.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - KANAP Karolín 3:1
13 22.6.2019 17:00 FK Rudná - TORPÉDA Vážany 2:4
13 22.6.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC Lhota u Lysic 1:4
14 10.8.2019 17:00 volné kolo - KANAP Karolín X
14 10.8.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - TORPÉDA Vážany 1:3
14 10.8.2019 17:00 FK Rudná - FC Lhota u Lysic 2:1
14 10.8.2019 17:00 AC Okrouhlá - FC SAMPDORIA Poříčí 2:3
14 10.8.2019 17:00 FC Světlá - FC DYNAMO Čížovky 2:1
14 10.8.2019 17:00 AC Kozárov - AJETO Adamov 5:0 (K)
14 10.8.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC Rašov 2:0
15 17.8.2019 17:00 AC Okrouhlá - volné kolo X
15 17.8.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - HASIČI Malá Roudka 3:1
15 17.8.2019 17:00 AJETO Adamov - FC Světlá 3:1
15 17.8.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - KANAP Karolín 2:3
15 17.8.2019 17:00 FC Rašov - FK Rudná 7:0
15 18.8.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - AC Kozárov 5:3
15 18.8.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC MICROTEX Lomnice 4:2
16 24.8.2019 17:00 volné kolo - TORPÉDA Vážany X
16 24.8.2019 17:00 KANAP Karolín - FC Lhota u Lysic 4:1
16 24.8.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - FC Rašov 1:4
16 24.8.2019 17:00 FK Rudná - FC DYNAMO Čížovky 2:1
16 24.8.2019 17:00 AC Kozárov - AC Okrouhlá 4:1
16 24.8.2019 17:00 FC Světlá - FC SAMPDORIA Poříčí 4:3
16 24.8.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - AJETO Adamov 0:1
17 31.8.2019 17:00 AC Kozárov - volné kolo X
17 31.8.2019 17:00 AC Okrouhlá - FC Světlá 3:2
17 31.8.2019 17:00 FC Rašov - KANAP Karolín 7:0
17 30.8.2019 17:00 AJETO Adamov - FK Rudná 1:0
17 31.8.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - TORPÉDA Vážany  
17 1.9.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC MICROTEX Lomnice 1:5
17 1.9.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - HASIČI Malá Roudka 4:2
18 7.9.2019 17:00 volné kolo - FC Lhota u Lysic X
18 7.9.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - FC Rašov 4:4
18 7.9.2019 17:00 KANAP Karolín - FC DYNAMO Čížovky 4:4
18 7.9.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - AJETO Adamov zrušeno
18 7.9.2019 17:00 FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí 5:1
18 7.9.2019 17:00 FC Světlá - AC Kozárov 2:7
18 7.9.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - AC Okrouhlá 5:3
19 14.9.2019 17:00 FC Světlá - volné kolo X
19 30.8.2019 18:00 AC Kozárov - FC MICROTEX Lomnice 2:1
19 14.9.2019 17:00 AC Okrouhlá - FK Rudná 1:5
19 14.9.2019 17:00 FC Rašov - FC Lhota u Lysic 6:2
19 14.9.2019 17:00 AJETO Adamov - KANAP Karolín 5:3
19 15.9.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - TORPÉDA Vážany 4:8
19 15.9.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - HASIČI Malá Roudka zrušeno
20 21.9.2019 17:00 volné kolo - FC Rašov X
20 21.9.2019 17:00 FC Lhota u Lysic - FC DYNAMO Čížovky 2:0
20 21.9.2019 17:00 TORPÉDA Vážany - AJETO Adamov 6:2
20 21.9.2019 17:00 KANAP Karolín - FC SAMPDORIA Poříčí 3:9
20 21.9.2019 17:00 HASIČI Malá Roudka - AC Okrouhlá zrušeno
20 21.9.2019 17:00 FK Rudná - AC Kozárov 2:0
20 21.9.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - FC Světlá 1:4
21 28.9.2019 17:00 FC MICROTEX Lomnice - volné kolo  
21 28.9.2019 17:00 FC Světlá - FK Rudná  
21 28.9.2019 17:00 AC Kozárov - HASIČI Malá Roudka  
21 28.9.2019 17:00 AC Okrouhlá - KANAP Karolín  
21 28.9.2019 17:00 AJETO Adamov - FC Lhota u Lysic  
21 29.9.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - TORPÉDA Vážany  
21 29.9.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC Rašov  
22 5.10.2019 16:00 volné kolo - FC DYNAMO Čížovky  
22 5.10.2019 16:00 FC Rašov - AJETO Adamov  
22 5.10.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - FC SAMPDORIA Poříčí  
22 5.10.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - AC Okrouhlá  
22 5.10.2019 16:00 KANAP Karolín - AC Kozárov  
22 5.10.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - FC Světlá  
22 5.10.2019 16:00 FK Rudná - FC MICROTEX Lomnice  
23 12.10.2019 16:00 FK Rudná - volné kolo  
23 12.10.2019 16:00 AJETO Adamov - FC DYNAMO Čížovky  
23 12.10.2019 16:00 FC Světlá - KANAP Karolín  
23 12.10.2019 16:00 AC Kozárov - TORPÉDA Vážany  
23 12.10.2019 16:00 AC Okrouhlá - FC Lhota u Lysic  
23 12.10.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - HASIČI Malá Roudka  
23 13.10.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC Rašov  
24 19.10.2019 16:00 volné kolo - AJETO Adamov  
24 19.10.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - FK Rudná  
24 19.10.2019 16:00 FC Rašov - AC Okrouhlá  
24 19.10.2019 16:00 FC Lhota u Lysic - AC Kozárov  
24 19.10.2019 16:00 TORPÉDA Vážany - FC Světlá  
24 19.10.2019 16:00 KANAP Karolín - FC MICROTEX Lomnice  
24 20.10.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC SAMPDORIA Poříčí  
25 26.10.2019 16:00 HASIČI Malá Roudka - volné kolo  
25 26.10.2019 16:00 FK Rudná - KANAP Karolín  
25 26.10.2019 16:00 AC Okrouhlá - FC DYNAMO Čížovky  
25 26.10.2019 16:00 FC Světlá - FC Lhota u Lysic  
25 26.10.2019 16:00 AC Kozárov - FC Rašov  
25 26.10.2019 18:00 FC MICROTEX Lomnice - TORPÉDA Vážany  
25 27.10.2019 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - AJETO Adamov  
26 2.11.2019 15:00 volné kolo - FC SAMPDORIA Poříčí  
26 2.11.2019 15:00 AJETO Adamov - AC Okrouhlá  
26 2.11.2019 15:00 KANAP Karolín - HASIČI Malá Roudka  
26 2.11.2019 15:00 FC Rašov - FC Světlá  
26 2.11.2019 15:00 FC Lhota u Lysic - FC MICROTEX Lomnice  
26 2.11.2019 15:00 TORPÉDA Vážany - FK Rudná  
26 3.11.2019 10:00 FC DYNAMO Čížovky - AC Kozárov  

Kalendář akcí

« 09 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz