Úvod » Sezóna 2019 » 2.liga - články o zápasech

16.kolo 2.ZEAS ligy: FK Rudná - FC DYNAMO Čížovky 2:1 (1:0)

publikováno 24.08.2019

S respektem k soupeři zahájili rudenští utkání pouze se čtyřmi hráči v poli, neboť Dynamu dorazil pátý hráč až pět minut po úvodním hvizdu. Už za plného počtu hráčů na obou stranách vymetl šibenici J.Zelený a zdálo se, že v utkání půjde pouze o konečnou výši skóre. Jednou ale o zahazování šancí natočíme film a o to, že zmýlená neplatí, se potvrdilo ve druhém poločase, kdy Dynamo z ojedinělé šance udeřilo a vyrovnalo na 1:1. Jenže fotbalový bůh nakonec přece jen políbil levou kopačku L.Krafka, který krásnou bombou vyhnal pavouky ze šibenice i na druhé bráně a rozhodl o tom, že zasloužené tři body zůstanou pěkně doma.