Úvod » Sezóna 2019 » 2.liga - články o zápasech

18.kolo 2.ZEAS ligy: FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí 5:1 (2:0)

publikováno 07.09.2019

4 hráči připravení ke střídání - tak početnou lavičku Rudná dlouho nepamatuje. Hosté oproti tomu pouze s jedním střídajícím, ale přesto ovládli úvod utkání a M.Pokorný musel předvést dva těžké zákroky. Kurz tři body nabrala domácí bárka po bombě J.Zeleného, po jehož střele do šibenice se hostující brankář stihl jen ohlédnout. Po trefě L.Krafka se šlo do kabin za stavu 2:0 a poté, co v úvodu druhé půle zopakoval M.Kunc stejný kousek jako v jarním vzájemném zápase a ukázal brankáři, že hrát si s balónem se mu pod tlakem našeho hráče rozhodně nemůže vyplatit, to vypadalo na klidné dohrání zápasu. Hosté se sice nevzdali a dokázali snížit, trefy L.Zeleného a S.Panduly ale odmítly jakoukoliv další diskuzi o rozdělení bodů.

Sampdorka hrála sympaticky a rozhodně nepatří na příčky, které nyní okupuje, ale Rudná dnes prodala početní převahu a přes úvodní klopýtání zaslouženě zvítězila.

Statistiky FK Rudná:

Branky: J.Zelený, L.Krafek, M.Kunc, L.Zelený, S.Pandula

Asistence: J.Zelený, S.Pandula, L.Pandula

ŽK: T.Hlavenka

ČK: -

M.Pokorný - T.Hlavenka, L.Pandula, L.Zelený - L.Bárta, L.Krafek, M.Kunc, J.Zelený - L.Kalod, S.Pandula