Úvod » Sezóna 2020 » Rozpis zápasů-3.liga

Rozpis zápasů

publikováno 16.05.2020 (aktualizováno 11.10.2020)

3. VM-IZOLACE liga – rozlosování 2020

Kolo Datum Čas Utkání Výsledky
5 16.5.2020 17:00 M.K. Louka - FPO Blansko 4 - 1
5 16.5.2020 17:00 FK Rudná - KANAP Karolín 2 - 3
5 16.5.2020 17:00 SK Jestřebí - FC SAMPDORIA Poříčí 5 - 2
5 16.5.2020 17:00 FK Holešín / Kuničky - TJ Rudka 2 - 2
5 17.5.2020 10:00 FC DYNAMO Čížovky - SK MORAVAN Svitávka 5 - 3
6 23.5.2020 17:00 SK MORAVAN Svitávka - FPO Blansko 4 - 5
6 23.5.2020 17:00 KANAP Karolín - SK Jestřebí 2 - 2
6 24.5.2020 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Holešín / Kuničky 1 - 1
6 24.5.2020 10:00 TJ Rudka - M.K. Louka 3 - 1
6 24.5.2020 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FK Rudná 2 - 3
7 30.5.2020 17:00 FK Rudná - SK MORAVAN Svitávka 2 - 4
7 30.5.2020 17:00 SK Jestřebí - FC DYNAMO Čížovky 0 - 11
7 30.5.2020 17:00 FK Holešín / Kuničky - KANAP Karolín 2 - 5
7 30.5.2020 17:00 M.K. Louka - FC SAMPDORIA Poříčí 7 - 0
7 31.5.2020 10:00 FPO Blansko - TJ Rudka 4 - 2
8 6.6.2020 17:00 SK MORAVAN Svitávka - TJ Rudka 3 - 1
8 6.6.2020 17:00 FK Rudná - SK Jestřebí 7 - 2
8 6.6.2020 17:00 KANAP Karolín - M.K. Louka 3 - 6
8 7.6.2020 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FK Holešín / Kuničky 4 - 2
8 7.6.2020 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FPO Blansko 2 - 6
9 13.6.2020 17:00 SK Jestřebí - SK MORAVAN Svitávka 3 - 3
9 13.6.2020 17:00 FK Holešín / Kuničky - FK Rudná 4 - 1
9 13.6.2020 17:00 M.K. Louka - FC DYNAMO Čížovky 2 - 3
9 14.6.2020 10:00 FPO Blansko - KANAP Karolín 3 - 6
9 14.6.2020 10:00 TJ Rudka - FC SAMPDORIA Poříčí 8 - 2
1 20.6.2020 17:00 FK Rudná - M.K. Louka 2 - 6
1 1.7.2020 17:00 KANAP Karolín - TJ Rudka 2 - 3
1 20.6.2020 17:00 SK Jestřebí - FK Holešín / Kuničky 2 - 4
1 21.6.2020 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - SK MORAVAN Svitávka 1 - 3
1 21.6.2020 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FPO Blansko 5 - 0
2 24.6.2020 18:00 SK MORAVAN Svitávka - FK Holešín / Kuničky 7 - 0
2 24.6.2020 18:00 M.K. Louka - SK Jestřebí 2 - 3
2 24.6.2020 18:00 FPO Blansko - FK Rudná 1 - 6
2 24.6.2020 18:00 TJ Rudka - FC DYNAMO Čížovky 0 - 3
2 28.6.2020 18:00 KANAP Karolín - FC SAMPDORIA Poříčí 8 - 5
3 27.6.2020 17:00 KANAP Karolín - SK MORAVAN Svitávka 3 - 2
3 27.6.2020 17:00 FK Holešín / Kuničky - M.K. Louka 6 - 5
3 27.6.2020 17:00 FK Rudná - TJ Rudka 2 - 1
3 27.6.2020 17:00 SK Jestřebí - FPO Blansko 7 - 0
3 28.6.2020 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC SAMPDORIA Poříčí 2 - 1
10 22.8.2020 17:00 M.K. Louka - FK Rudná 2 - 3
10 22.8.2020 17:00 SK MORAVAN Svitávka - FC SAMPDORIA Poříčí 9 - 1
10 22.8.2020 17:00 FK Holešín / Kuničky - SK Jestřebí 0 - 3
10 23.8.2020 10:00 TJ Rudka - KANAP Karolín 4 - 0
10 4.9.2020 18:30 FPO Blansko - FC DYNAMO Čížovky 2 - 8
11 29.8.2020 17:00 FK Holešín / Kuničky - SK MORAVAN Svitávka 5 - 4
11 29.8.2020 17:00 SK Jestřebí - M.K. Louka 0 - 5
11 29.8.2020 17:00 FK Rudná - FPO Blansko 5 - 0 (K)
11 30.8.2020 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - KANAP Karolín 2 - 1
11 30.8.2020 10:00 FC DYNAMO Čížovky - TJ Rudka 8 - 6
12 5.9.2020 17:00 SK MORAVAN Svitávka - KANAP Karolín 4 - 2
12 5.9.2020 17:00 M.K. Louka - FK Holešín / Kuničky 6 - 0
12 6.9.2020 10:00 TJ Rudka - FK Rudná 1 - 4
12 6.9.2020 10:00 FPO Blansko - SK Jestřebí 1 - 4
12 6.9.2020 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC DYNAMO Čížovky 2 - 1
13 12.9.2020 17:00 M.K. Louka - SK MORAVAN Svitávka 3 - 8
13 12.9.2020 17:00 FK Holešín / Kuničky - FPO Blansko 5 - 4
13 12.9.2020 17:00 SK Jestřebí - TJ Rudka 4 - 0
13 12.9.2020 17:00 FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí 5 - 0 (K)
13 13.9.2020 10:00 FC DYNAMO Čížovky - KANAP Karolín 2 - 5
14 19.9.2020 17:00 SK MORAVAN Svitávka - FC DYNAMO Čížovky 0 - 0
14 19.9.2020 17:00 KANAP Karolín - FK Rudná 3 - 2
14 20.9.2020 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - SK Jestřebí 3 - 2
14 20.9.2020 10:00 TJ Rudka - FK Holešín / Kuničky 2 - 1
14 20.9.2020 10:00 FPO Blansko - M.K. Louka 0 - 5 (K)
15 26.9.2020 17:00 FK Rudná - FC DYNAMO Čížovky 5 - 0 (K)
15 8.10.2020 17:00 SK Jestřebí - KANAP Karolín 3 - 8
15 26.9.2020 17:00 FK Holešín / Kuničky - FC SAMPDORIA Poříčí 5 - 1
15 28.9.2020 17:00 M.K. Louka - TJ Rudka 3 - 1
15 27.9.2020 10:00 FPO Blansko - SK MORAVAN Svitávka 3 - 0
16 3.10.2020 16:00 SK MORAVAN Svitávka - FK Rudná 2 - 0
16 3.10.2020 16:00 KANAP Karolín - FK Holešín / Kuničky 3 - 2
16 4.10.2020 10:00 FC DYNAMO Čížovky - SK Jestřebí 0 - 2
16 4.10.2020 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - M.K. Louka 3 - 3
16 4.10.2020 10:00 TJ Rudka - FPO Blansko 1 - 4
17 10.10.2020 16:00 FK Holešín / Kuničky - FC DYNAMO Čížovky 2 - 1
17 10.10.2020 16:00 SK Jestřebí - FK Rudná 4 - 3
17 10.10.2020 16:00 M.K. Louka - KANAP Karolín 5 - 0 (K)
17 11.10.2020 10:00 TJ Rudka - SK MORAVAN Svitávka 0 - 7
 717 11.10.2020 10:00 FPO Blansko - FC SAMPDORIA Poříčí -
18 17.10.2020 16:00 SK MORAVAN Svitávka - SK Jestřebí -
18 17.10.2020 16:00 FK Rudná - FK Holešín / Kuničky -
18 17.10.2020 16:00 KANAP Karolín - FPO Blansko -
18 18.10.2020 10:00 FC DYNAMO Čížovky - M.K. Louka -
18 18.10.2020 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - TJ Rudka -
4 24.10.2020 16:00 SK MORAVAN Svitávka - M.K. Louka -
4 24.10.2020 16:00 KANAP Karolín - FC DYNAMO Čížovky -
4 25.10.2020 10:00 TJ Rudka - SK Jestřebí -
4 25.10.2020 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná -
4 25.10.2020 10:00 FPO Blansko - FK Holešín / Kuničky -

Kalendář akcí

« 03 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery


Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz