Úvod » Sezóna 2020 » 3.liga - články o zápasech

8.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FK Rudná - SK Jestřebí 7:2 (3:2)

publikováno 06.06.2020

Zápas ve znamení trojek - ve třetím zápase doma konečně tři body, pod které se třemi góly podepsali L.Zelený a M.Darmo. Po brzkém vedení 2:0 to vypadalo na pohodový zápas pro domácí, z bohorovnosti však Rudnou vyvedly dvě potrestané chyby, které znamenaly vymazání brankového rozdílu. Chvíli před koncem poločasu se ale po druhé v zápase trefil L.Zelený a vrátil domácím zasloužené vedení.

Druhá půle měla být především o trpělivosti a té měl nejvíc L.Bárta, který dobře utaženou střelou definitivně zlomil odpor hostů. Ti už mohli jen bezmocně sledovat, jak L.Zelený přidává ke svému střeleckému počinu z prvního poločasu další zásah a kompletuje hattrick, přičemž to samé se o chvíli později daří i dalšímu dnešnímu střelci M.Darmovi. Ten ke svému střeleckému účtu přidává další dvě trefy (druhou z pokutového kopu za ruku hostů v pokutovém území) a pečetí výrazné a zasloužené vítězství Rudné.