Úvod » Sezóna 2020 » 3.liga - články o zápasech

9.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FK Holešín / Kuničky - FK Rudná 4:1 (3:0)

publikováno 13.06.2020

Hráči Rudné se na zápas s mužstvem, jehož polovinu tvoří "oblíbený" soupeř, tak moc těšili, že jich k němu odcestoval letos nejmenší počet. Domácí do zápasu vlétli jak utržený vagón,  během necelých deseti minut byl stav 3:0 a bylo vlastně po zápase. Zlepšený výkon ve druhé půli sice přinesl snížení M.Navrátila po chytře provedeném přímém kopu, jinak ale míče z rudenských kopaček létaly mimo prostor ohraničený třemi tyčemi. Poslední slovo nakonec ještě patřilo domácím, kteří čtvrtým gólem pečetili zasloužené vítězství.