Úvod » Sezóna 2020 » 3.liga - články o zápasech

3.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FK Rudná - TJ Rudka 2:1 (1:0)

publikováno 27.06.2020

Vedro a hosté bez možnosti střídání - to bylo rudenské menu posledního kola jarní části soutěže.Mottem zápasu byla hlavně trpělivost, to však po chvíli s přibývajícími neproměněnými šancemi vzalo za své. Nic na  tom nezměnil ani další gól "z půlky" po nástřelu L.Panduly. Naopak musel ještě před poločasovým hvizdem předvést své umění při tutovce hostů M.Pokorný.

Druhý gól Rudná ne a ne přidat, byť šancí bylo opět nepočítaně... A tak se na kopačky pomalu vkrádala nejistota, protože i Rudka měla své šance. Oba brankáři dnes ale předváděli vynikající zákroky. Rozhodující gól naštěstí Rudná přece jen vstřelila, po příhře S.Panduly se o něj postaral M.Darmo. Branka to nakonec byla vítězná, jelikož i hosté už v nastaveném čase dokázali dostat míč do sítě.

Slovo závěrem - obrovský respekt hostujícímu týmu, protože i v úmorném vedru byli hráči Rudky bez možnosti střídat velice nepříjemným soupeřem.

Statistiky FK Rudná:

Branky: L.Pandula, M.Darmo

Asistence: T.Křap, S.Pandula

ŽK: -

ČK: -

M.Pokorný - T.Hlavenka, T.Křap, L.Pandula - M.Darmo, M.Kunc, M.Navrátil, J.Zelený - L.Bárta, S.Pandula