Úvod » Sezóna 2020 » 3.liga - články o zápasech

17.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: SK Jestřebí - FK Rudná 4:3 (4:2)

publikováno 11.10.2020

V 19.minutě přerušil gólovou přestřelku vydatný liják a změnil hrací plochu v bahenní lázně. V té době vedli domácí 2:1 a i když se Rudné podařilo brzy po opětovném zahájení zápasu vyrovnat, domácí ještě rychleji znovu strhli vedení na svou stranu. To nakonec ještě navýšili na dvoubrankové v poslední minutě první půle paradoxním způsobem - T.Hlavenka zapomněl na kaluž před vlastním pokutovým územím a poslal slabou přihrávku, která se stala snadnou kořistí útočníka Jestřebí, jenž neměl problém uklidit míč do prázdné branky.

Místy drtivý tlak rudenských přinesl v druhém poločase pouze jeden úspěch, L.Zelený po šťastné kličkované ještě šťastněji otřel míč o tyč a snížil na rozdíl jedinné branky. Příděl štěstí byl tímto vyčerpán - další své šance Rudná úspěšně zahazovala. Nejblíže vyrovnání byl T.Křap, po krásné přihrávce S.Panduly ale prázdnou bránu trefit nedokázal.

Na těžkém terénu se hrál hezký zápas, v němž bohužel rudenští svému sokovi 2 góly vyloženě darovali.