Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

2.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: FK Holešín / Kuničky - FK Rudná 0:3 (0:0)

publikováno 31.05.2021

Už v minulé sezóně si rudenský tým ověřil, že na malé umělce v Holešíně je utkání vedeno spíše soubojově než technicky a k zápasu tak také přistoupil. Hrálo se ve vysokém tempu, kdy šance střídala šanci, přičemž více jich bylo na straně rudenských. V té zřejmě nějvětší selhal v samém závěru prvé půle T.Křap, kdy míč poslal z jasné pozice mimo tři tyče. Jak se ale nakonec ukázalo, byla to pouze předzvěst toho, co si náš hráč s číslem 8 připravil do druhého dějství.

Běžela 38.minuta a borci tentokráte v zeleném konečně protrhli střeleckou nemohoucnost - po příhře T.Křapa se radoval M.Navrátil. Druhou asistenci přidal T. Křap v minutě 48., v níž skvěle vyřešil brejk 2 na 1 a předložil míč M.Kuncovi, který jej uklízel do poloprázdné brány. O 3.minuty později už bylo hotovo - T.Křap si dobrým napadáním vybojoval míč a tvrdou ranou pečetil vítězství Rudné v poměru 0:3.

Diváci byly svědky pěkného zápasu, hraného ve strhujícícm tempu. V klíčových momentech Rudnou výrazně podržel L.Vykydal.