Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Sezóna 2021 » Rozpis zápasů-3.liga

Rozpis zápasů

publikováno 31.05.2021 (aktualizováno 21.10.2021)

Kolo Datum Čas Utkání Výsledky
1 22.5.2021 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC SAMPDORIA Poříčí 5 - 0
1 22.5.2021 17:00 M.K. Louka - TJ Rudka 6 - 2
1 22.5.2021 17:00 FK Rudná - SK Jestřebí 0 - 3
1 22.5.2021 17:00 KANAP Karolín „A“ - FK Holešín / Kuničky 2 - 1
1 23.5.2021 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FPO Blansko 6 - 4
2 29.5.2021 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec - M.K. Louka 0 - 2
2 29.5.2021 18:00 FK Holešín / Kuničky - FK Rudná 0 - 3
2 30.5.2021 10:00 FPO Blansko - KANAP Karolín "A" 2 - 4
2 30.5.2021 10:00 TJ Rudka - FC DYNAMO Čížovky 4 - 1
2 30.5.2021 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - SK Jestřebí 2 - 2
3 2.6.2021 18:30 M.K. Louka - FC SAMPDORIA Poříčí 5 - 0 (K)
3 2.6.2021 18:30 SK Jestřebí - FK Holešín / Kuničky 6 - 1
3 2.6.2021 18:30 KANAP Karolín „A“ - TJ Rudka 5 - 4
3 2.6.2021 18:30 FK Rudná - FPO Blansko 4 - 1
3 2.6.2021 18:30 FC DYNAMO Čížovky - BC-ČERVÁNKY Rájec 5 - 4
4 5.6.2021 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec - KANAP Karolín "A" 3 - 1
4 5.6.2021 17:00 M.K. Louka - FC DYNAMO Čížovky 11 - 2
4 6.6.2021 10:00 TJ Rudka - FK Rudná 1 - 2
4 6.6.2021 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Holešín / Kuničky 1 - 3
4 6.6.2021 10:00 FPO Blansko - SK Jestřebí 3 - 4
5 12.6.2021 17:00 SK Jestřebí - TJ Rudka 5 - 5
5 12.6.2021 17:00 KANAP Karolín „A“ - M.K. Louka 0 - 5 (K)
5 12.6.2021 17:00 FK Rudná - BC-ČERVÁNKY Rájec 2 - 3
5 12.6.2021 18:00 FK Holešín / Kuničky - FPO Blansko 5 - 1
5 13.6.2021 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FC SAMPDORIA Poříčí 7 - 2
6 16.6.2021 18:30 BC-ČERVÁNKY Rájec - SK Jestřebí 3 - 1
6 16.6.2021 18:30 M.K. Louka - FK Rudná 3 - 5
6 16.6.2021 18:30 FC SAMPDORIA Poříčí - FPO Blansko 1 - 5
6 16.6.2021 18:30 TJ Rudka - FK Holešín / Kuničky 3 - 0
6 16.6.2021 18:30 FC DYNAMO Čížovky - KANAP Karolín "A" 3 - 3
7 19.6.2021 17:00 KANAP Karolín „A“ - FC SAMPDORIA Poříčí 4 - 2
7 19.6.2021 17:00 FK Rudná - FC DYNAMO Čížovky 5 - 0 (K)
7 19.6.2021 17:00 SK Jestřebí - M.K. Louka 2 - 3
7 19.6.2021 18:00 FK Holešín / Kuničky - BC-ČERVÁNKY Rájec 5 - 2
7 20.6.2021 10:00 FPO Blansko - TJ Rudka 4 - 0
8 26.6.2021 17:00 KANAP Karolín „A“ - FK Rudná 6 - 2
8 26.6.2021 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec - FPO Blansko 8 - 3
8 26.6.2021 17:00 M.K. Louka - FK Holešín / Kuničky 2 - 2
8 27.6.2021 10:00 FC DYNAMO Čížovky - SK Jestřebí 0 - 10
8 27.6.2021 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - TJ Rudka 2 - 1
9 3.7.2021 17:00 FK Rudná - FC SAMPDORIA Poříčí 2 - 0
9 3.7.2021 17:00 SK Jestřebí - KANAP Karolín "A" 5 - 6
9 3.7.2021 18:00 FK Holešín / Kuničky - FC DYNAMO Čížovky 1 - 1
9 4.7.2021 10:00 FPO Blansko - M.K. Louka 4 - 5
9 4.7.2021 10:00 TJ Rudka - BC-ČERVÁNKY Rájec 0 - 8
10 21.8.2021 17:00 SK Jestřebí - FK Rudná 1 - 5
10 21.8.2021 18:00 FK Holešín / Kuničky - KANAP Karolín "A" 1 - 9
10 22.8.2021 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - BC-ČERVÁNKY Rájec 0 - 12
10 22.8.2021 10:00 TJ Rudka - M.K. Louka 3 - 1
10 1.9.2021 18:30 FPO Blansko - FC DYNAMO Čížovky 2 - 1
11 28.8.2021 17:00 M.K. Louka - BC-ČERVÁNKY Rájec 1 - 5
11 28.8.2021 17:00 FK Rudná - FK Holešín / Kuničky 6 - 2
11 28.8.2021 17:00 KANAP Karolín „A“ - FPO Blansko 3 - 1
11 28.8.2021 17:00 SK Jestřebí - FC SAMPDORIA Poříčí 3 - 0
11 29.8.2021 10:00 FC DYNAMO Čížovky - TJ Rudka 4 - 2
12 4.9.2021 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec - FC DYNAMO Čížovky 5 - 0 (K)
12 4.9.2021 18:00 FK Holešín / Kuničky - SK Jestřebí 4 - 6
12 5.9.2021 10:00 TJ Rudka - KANAP Karolín "A" 6 - 2
12 5.9.2021 10:00 FPO Blansko - FK Rudná 3 - 3
12 5.9.2021 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - M.K. Louka 3 - 6
13 11.9.2021 17:00 KANAP Karolín „A“ - BC-ČERVÁNKY Rájec 4 - 9
13 15.9.2021 18:00 SK Jestřebí - FPO Blansko 6 - 3
13 11.9.2021 17:00 FK Rudná - TJ Rudka 2 - 4
13 11.9.2021 18:00 FK Holešín / Kuničky - FC SAMPDORIA Poříčí 3 - 2
13 12.9.2021 10:00 FC DYNAMO Čížovky - M.K. Louka 2 - 2
14 18.9.2021 17:00 BC-ČERVÁNKY Rájec - FK Rudná 0 - 1
14 28.9.2021 17:00 M.K. Louka - KANAP Karolín "A" 5 - 0 (K)
14 19.9.2021 10:00 TJ Rudka - SK Jestřebí 3 - 3
14 19.9.2021 10:00 FPO Blansko - FK Holešín / Kuničky 3 - 4
14 19.9.2021 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FC DYNAMO Čížovky 3 - 4
15 25.9.2021 17:00 SK Jestřebí - BC-ČERVÁNKY Rájec 3 - 10
15 25.9.2021 17:00 FK Rudná - M.K. Louka 1 - 1
15 25.9.2021 17:00 KANAP Karolín „A“ - FC DYNAMO Čížovky 6 - 2
15 25.9.2021 18:00 FK Holešín / Kuničky - TJ Rudka 11 - 2
15 26.9.2021 10:00 FPO Blansko - FC SAMPDORIA Poříčí 6 - 3
16 2.10.2021 16:00 M.K. Louka - SK Jestřebí 3 - 1
16 2.10.2021 16:00 BC-ČERVÁNKY Rájec - FK Holešín / Kuničky 5 - 0
16 3.10.2021 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - KANAP Karolín "A" 2 - 1
16 3.10.2021 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FK Rudná 2 - 3
16 3.10.2021 10:00 TJ Rudka - FPO Blansko 8 - 4
17 9.10.2021 16:00 FK Rudná - KANAP Karolín "A" 5 - 1
17 9.10.2021 16:00 SK Jestřebí - FC DYNAMO Čížovky 12 - 1
17 9.10.2021 18:00 FK Holešín / Kuničky - M.K. Louka 4 - 7
17 10.10.2021 10:00 FPO Blansko - BC-ČERVÁNKY Rájec 6 - 7
17 10.10.2021 10:00 TJ Rudka - FC SAMPDORIA Poříčí 6 - 3
18 16.10.2021 16:00 M.K. Louka - FPO Blansko 6 - 2
18 16.10.2021 16:00 KANAP Karolín „A“ - SK Jestřebí 5 - 10
18 16.10.2021 16:00 BC-ČERVÁNKY Rájec - TJ Rudka 2 - 1
18 17.10.2021 10:00 FC SAMPDORIA Poříčí - FK Rudná 1 - 4
18 17.10.2021 10:00 FC DYNAMO Čížovky - FK Holešín / Kuničky 1 - 2

Kalendář akcí

« 10 / 2021 »
Po Út St Čt So Ne
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz