Úvod » Sezóna 2021 » 3.liga - články o zápasech

4.kolo 3.VM-IZOLACE ligy: TJ Rudka - FK Rudná 1:2 (0:0)

publikováno 08.06.2021

V bezgólovém prvním poločase byla lepší Rudná, vytvářela si i více šancí, ty však želbohu mířily mimo tři tyče nebo byly zlikvidovány dobře hrající domácí obranou.

Do druhého poločasu vstoupila lépe Rudka, hráči domácích dobře napadali, v době jejich nějvětšího tlaku ale udeřila Rudná - S.Pandula vyzval nezištnou přihrávkou ke skórování M.Navrátila a ten nabízenou šancí nepohrdl - 0:1. Druhá branka přišla vzápětí, po přihrávce T.Křapa se poprvé v rudenském dresu prosadil Z.Dvořáček. Rudná pak zápas v klidu dohrávala, snížení na 1:2 přišlo po zbytečné ztrátě míče na polovině hřiště až společně se závěrečným hvizdem rozhodčího.